2733
2734

هر وقت میخوام باهاش دردو دل کنم راجب مامانم حرف بزنم ساکت میشه هیچ حرفی نمیزنه بعد هر چی حرف زدمو موقعی که دعوامون شد به مامانم میگه الان امروز بعد مدتها یه حرفی راجب مامانم بش زدم باز ساکت بود هیچی نگفت الان من میخوام ایندفعه یه ضربه بدی بهش بزنم جلو جلو برم به مامانم بگم اون این حرفا رو زده 😂که اگه دعوامون شد مامانم فک کنه اون همیشه دروغ میگه نه تنها مامانم هیچ حرفی راجب ۷یچکسی نمیتونی جلوش بزنی راجب خاله ای خواهری چیزی اصلن نمیتونی باهاش دردو دل کنی باهاش بحثت بشه همون حرفو میره به طرف میزنه که خواهرام اینو راجب گفت سر همین کاراش سالیانه نه زیاد باش دردو دل میکنم نه خونه فامیل میرم که بوقت بحثم نشه باش بخواد آبرومو ببره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوفف امان اوپز این خواهرا 😬  خواهر منم دقیقاً اینطوری بود، گوششو پیچوندم چند تا آتو ازش گرفتم ...

خودش مورد زیاد داره ولی همه خانواده میدونن چیزی برا رو کردن نداره کلن از کسی حساب نمی‌بره 

2740
مامانم که اصلن انگار نه انگار بچه داره 

خیلی خواهرت موزیه

این فردا ازدواجم کنه بین همه رو میریزه بهم

پس دیگه چیزی بهش نگو وقتی اینطوریه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
خیلی خواهرت موزیه این فردا ازدواجم کنه بین همه رو میریزه بهم پس دیگه چیزی بهش نگو وقتی اینطوریه

انقد اخلاقش بده بعید میدونم ازدواج کنه مطمئنم ازدواج کنه هم طلاق میگیره 

چقدر هم خودت هم خواهرت بچه‌ اید😐

من از این کارا نمیکنم اصلن آدمی نیستم بخوام از حرف کسی سو استفاده کنم که بشینم ظبط کنم  ولی انقد بدمو پیش مامانم گفته میترسم دیگه ازم‌سرد شه هر چند الانم همینه 

من از این کارا نمیکنم اصلن آدمی نیستم بخوام از حرف کسی سو استفاده کنم که بشینم ظبط کنم  ولی انق ...

😐😐 برو پی بازیت بچه جون

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706