2737
2739
عنوان

کشیدن دندون عقل بالا خیلی درد داره؟؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 36 پست
از همون میترسم البته بعد کشیدن ک اثر امپول بی حسی هم تموم میشه دردش خیلی زیاده🤕

خب نکش وقتی خراب نیست 

چرا باید اضافی باشه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر 4 تا رو باهم کشیدم بعدش اصلا دردی نداشتم تا ده روز هم بخیه داشتم اصلا مسکن نخوردم فقط آنتی بیو ...

چجوری 

پیشه کی رفتی؟! 

دکترت کی بود؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2728
2740
از همون میترسم البته بعد کشیدن ک اثر امپول بی حسی هم تموم میشه دردش خیلی زیاده🤕

من تو یه روز ۴ تا دندون عقل و ۵ تا آسیاب کشیدم سر جای ۵ تا آسیاب همون ساعت ایمپلنت کردم. سر سوزن بابتشون درد نکشیدم از یکیش میترسی؟ بکش حالشو ببر

اووو چقد استانه دردت بالا بوده من یدونه کشیدم گریه میکردم تو مطب😬 برا من کامل نهفته نیست نصفش در ا ...

من کامل نهفته بود درد نداشت اخه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اتفاقا دندون بالا کشیدنش راحت تره . دردشم کم تره  من جراحی کردم دو تا بالایی رو همزمان بخیه هم ...

اخه هرچی دهنمو باز میکنم اون دیده نمیشه فکر میکنم کشیدن دندون پایین برا دکترم راحتتره.

من یدونه خودم از پایین کشیدم اولش درد نداشت بعد از نیم ساعت درد گرفت یک ساعت طول کشید مردمو زنده شدم انقد درد و خونریزی داشت

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
من هم از بالا کشیدم هم از پایین  اصلا درد نداره  موقع کشیدن بی حسه  ی نصف روز هم ه ...

امپولش ولی دردناکه خوشبحال بعضیا ک کلا ندارن دندون عقل

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
وای منم باید بکشم هر ۴ تا رو ولی نهفته هم دارم  دردم میره مث سگ میترسم

منم عکس گرفتم هر چهار تا نصف و نیمه در اومده بودن یکیش اذیت میکرد کشیدم ۳ تا دیگه مونده ک الان دوباره یکی از بالایی ها درد میکنه

چند روز پیش کشیدم کج بود هشت تام بخیه خورد. دکتر میگفت درد داری بعد اینکه بی حسیت رفت ولی من کلا دند ...

افرین بهت دکتر بدبخت من باید کلی کلنجار بره تا فقط بی حسی بزنه🥴

2706