2733
2739
عنوان

خاستگارم گفت نمیخوام درس بخونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 67 پست
پولدار که هست ولی چون پدرش فوت شده خرج مادرشم ایشون میدن و تک پسرن داداش و ابجی ندارن

پس کلا تموم  کارای مادرش  و.‌‌. بر عهده شه ‌ .

ببین میتونی کنار بیاییی؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

همون فرهنگیان رو بخون و مستقل شو

تا حالا شوهرنکردی این چندماهم روش

معلم بشی که خواستگار بیشتر میاد

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگو من دارم میخونم که ایندم دستم تو جیبم باشه بده؟

همه ازش تعریف میکنن از خوب بودنش یعنی جوریه که مامانم میگه اوکیه برو.میترسم قبول کنم ایندم خراب شه نکنم کیس خوب گیرنیاد

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
2738
پولدار که هست ولی چون پدرش فوت شده خرج مادرشم ایشون میدن و تک پسرن داداش و ابجی ندارن

عزیزم ازدواج من داره دیر میشه 

دوستام زودتر شوهر کردن نیسسس

با پیراهن سفید رفتن بعد با کفن برگشتن نیسسسس

تو چه رنگی دوس داری من چه رنگی نیس

ازدواجججج درک متقابل از خواسته ها و نیاز های همدیگه س 

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...

اه اه هنوزم هستن از این عقاید مزخرف قدیمی؟! به نظر من اصلاً بدون فکر کردن ردش کنیم به درد نمی‌خوره با این عقیده پشت کوهی مزخرفش 

این همه تلاش نکردی که به خاطر یه آدمی که معلوم نیست از کجا اومده از اهداف و علاقت دست بکشی

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍

فرداگیرای دیگه هم بهت میده مطمعن باش درسته پول خوبه ولی فردا بایه ادمی که جیگرتوخون میکنه روبرویی بهت میگه اینکاروکن اینکارونکن اینجابرواونجانرو اگه اینوقبول کردی تاتهشوبپذیر

اولا۲۳  سال سنی نیس که بخوای بگی همه همسنام ازدواج کردن 

دوما برا خودت کسی شو سری تو سرا دربیار که خواستگار درجه یک برات بیاد نه این ادمای درپیت که هنوز تو دهه سی چهل گیر کردنو مانع درس خوندن و اشتغال خانما میشن

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
پس کلا تموم  کارای مادرش  و.‌‌. بر عهده شه ‌ . ببین میتونی کنار بیاییی؟

برعهده من که نیست خونه جدا میگیره یه طبقه اون یکیش من ولی خب این خودش معایبه

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
2706