2737
2734
عنوان

کیا دوست دارن اینستاگرام کلا جمع بشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 94 پست

دقیقا

تقصیر خودمونه کافیه همه متحد بشیم دکمه انفالو رو بزنیم اونموقع اس که میشه در حد یه خانواده معمولی با زندگی عادی و هیچ پزی برامون نمیدن

البته بشخصه هیچکدوم رو فالو ندارم 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من واقعا ازبلاگرها متنفرم 

وضعیت کامنتااینستا خیلی بده 

هرچی دلشون میخوان میگن 

دیگ فضاش خیلی زیادمنفی شده

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب شما میتونید فالو نکنید! تو همون اینستا کلی آنلاین شاپ و متخصص و حتی ناسا داره فعالیت می‌کنه بلاگ ...

فالو ندارم بالاخره تو اکسپلور میان نمیشه نبینم که

پاک کن از گوشیت منم این کارو کردم راحت شدم همش توش ادا در میارن و دل آدمو میسوزنن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740

ای کاش سواد رسانه ای داشتیم خیلی جلو تر بودیم

یه شبه هرکس معروف نمیشد

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706