2733
2734
عنوان

کیا تاحالا گوشیشون هک شده

240 بازدید | 24 پست

چجوری بوده علائمش چیاس

یه لینک برام اومد عید یادم نیس روش زدم یانه احتمال زیاد نزدم چون معیشتی بود و حالمم خوب نبود اون موقع 

ولی باز میترسم از کجا بفهمم هک شدم یا نه

این معیشتی رو بما هم فرستادن گوشی رو هک نمیکنه حسابای بانکی رو هک میکنه نگران نباش

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
این معیشتی رو بما هم فرستادن گوشی رو هک نمیکنه حسابای بانکی رو هک میکنه نگران نباش

بدتر شد که😂

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدییی خب پس حساب بانکیم پاکه پاکه

ن بابا الکی ازت شماره کارت میخواستن اگ وارد نکردی نگران نباش

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
من یادم نیس وارد شده باشم اصلا چون سایتی رو ندیدم انگار میترسیدم حتی اگه لمس کرده باشم هک بشم

ن بابا نگران نباش

بزن تنظیمات کارخانه گوشیتو  البته همه چی تو قبلش بریز تو رم یا فلش  رمز اینستا ایناتم بن ...

عزیزم تاپیک لیست جهاز منو میشه گزارش بزنی شناسای میشم 😔

2706