2733
2734
عنوان

من و نامز دكترم

| مشاهده متن کامل بحث + 6925 بازدید | 230 پست
بخاطر شماهاست دیگه وقتی مردم ممالک دیگه رابرا ثبت اختراع میکنن امثالی مس شما هنوز روانشناسی و پزشکی ...

بابا پزشک کجا بود روانشناسی پیام نور پزشک نیست 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امثال تو چي كه همرو قضاوت  ميكنن  از بازيگرا گرفته تا تحصيل كرده ها تا مردم عاد ...

چندتا تایپیک قضاوتت کردن همچنان ادامه میدی و خودت نفهمیدی دیگه نباید توجیه کنی ؟؟

اگه ام نظر سنجی میخواستی میتونستی بدون بی احترامی نظرسنجی بذاری و از پست اول تا اخرت از مدارکتون نمی گفتین

چون شخصیت ادما از مدرکشون نیست

من حتی از زندگی یه بازیگر خبر ندارم و هیچ شناختیم ندارم 

مردم عادیم قضاوت نمیکنم مگر دیگه موردی مث این

بارونو دوس دارم🌱
ميخوام ببينم مردم تا چقدر جسارت دارن و پاشونو از گليمشون زياد ميكنن تو قضاوت كردن هاشووون 😂😂😍✌🏻

جسارت كه قطعا زياد داريم

خدا رو شكر كه همسرم متخصصه خودمم متخصصم 😎

حالا البته مهم نيستا😂😂😂

اين نوع صحبتت اصلا بالغانه نيست

اگه چيزي برات مهمه در موردش صحبت كن

اگه مهم نيست بريزش دور و مغزتو خالي كن

برا اينكه ببيني واقعا به عنوان يه بزرگتر و يه كسي كه شرايط و موقعيت كاريش الان از شما خيلي بالاتره نظر دادم كه ببيني بي ارزش كردن ديگران و نظراتشون كار زشتيه😉

عكسمونم ميذارم خوشحال بشين😁

2731
ميريونمتون برسيد به جايي كه خودتون گزارش بزنيد. خخخ خوب حرصتونو در اوردم بچه بابام نيستم اگر به مرز ...

😂😂😂😂این باحال بود😂😂

من که گزارش نمیزنم گناه دارب بزار بری پر بازدیدا شاید کمی از عقده هات کم بشه و دیده بشی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
ميريونمتون برسيد به جايي كه خودتون گزارش بزنيد. خخخ خوب حرصتونو در اوردم بچه بابام نيستم اگر به مرز ...

عزیزم چقدر نگرانت شدم

مشخصه چقدر درگیر زندگی بقیه شدی و انقدر خشم نهفته داری

امیدوارم حالت بهتر بشه

🦦

ای بابا فهمیدبم نامزدت متخصصه ولی متاسفانه به کتفمون هم نیست

حالا باز بگو 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
بچه بابام نيستن اگر همتونو از رو نبرم تا صبح هم حرف بزنيد ادامه ميدم لجبازي ام كه حد نداره تسليمتون ...

جمع کنن بابا دوزاری 

معلومه ۱۲ سالته 

تک تک کامنتات داد میزنه یه دختر بچه ی اوچولوعه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

بدبخت تا چند دیقه دیگ تعلیقی😂

ی جوری قهوه ایت کردن در عالم خونسردی

ک حرص چیه داری فشار میخوری😂

2706