2737
2739
عنوان

چرا یهو چال دراوردم😐😂

156 بازدید | 14 پست

قبلا نبود البته عمیق نیست

مگه میشه😐؟

بمولا که قد پسران سرزمینم یجوری شده که دیگه کم کم باید با جمله‌ی پسر باید بغلی باشه خودمون رو قانع کنیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

داری فلج میشی😂

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

از این یهوییی ها خدا بده 

خدا می‌دونه اگه چال بده 24ساعته عکس میگرم جنبشو ندارم نذاشت برام

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

خداخواسته بهت حال اساسی بده چال لپ داده مبارک باشه شیرینیشو حتما بده😄

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

چون صورتت تپل شده چال خودشو نشون داده قبلا هم بوده ولی پنهان بوده 

منم چال دارم ولی فقط خودم می دونم چون صورتم لاغره کسی ندیده تا حالا جلو آینه یه جور خاصی کنم صورتمو معلوم میشه یعنی چون لاغره صورتم یه مدل خاصی باید بخندم تا معلوم شه

2706