2737
2734
عنوان

خانمهایی که خیلی خوشگل هستید بیاین

232 بازدید | 24 پست

واقعا زیباییتون خیلی تو سرنوشتتون تاثیر مثبت داشت؟

تو هر جمعی که باشید ازتون تعریف میکنند؟ کلا رفتار مردم چه تغییری می‌کنه وقتی چهرتون رو می‌بینند؟ 

اینکه میگن خوشگلا اکثرا شانس نمیارن و زندگی معمولی یا حتی پایین تر دارند برای دلداریه یا واقعا همینه؟

کسی هست با وجود زیبا بودن باز هم شوهرش دوستش نداشته باشه؟

(ببخشید سوالا زیاد شد😁)

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا من داشته

ولی مامانم از من خیییییلی خوشگل تر بود 

نمیتونم اینجا عکسشون بفرستم وگرنه هرکسی میبنیه میگه واااااو این مامانته؟؟؟

ولی بیچاره پیشونی نداشت 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
آدم خوبه شعور و شخصیت داشته باشه نه قیافه و خوشگلی  اون آدم همه جا جا داره

با عرض معذرت باید بگم خیلییی مخالفم 

و اینا همش شعاره 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2738

منم خوشگل نیستم ولی کسی را میشناسم که  خیلی خوشگل بود وبراش دردسر شده بود.

چون همه نگاه معنا دار بهش داشتند وشوهرش هم همیشه نسبت بهش شکاک بود.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

آره برای من که درست بود ، سیاه بخت شدم ، 

انقدررررر خوشگل بودم‌‌ همه از زیباییم انگشت به دهن می موندن البته میگم خوشگل بودم ، همه میگفتن تو با اینهمه زیبایی باید زن رئیس کنگ میشدی و..... 

اما الانم سنی ندارم ولی هیچ زیبایی ندارم انقدر غصه‌خوردم ،جوش زدم‌هیچی ازش نمونده داغون شدم 

برا من داشته ولی مامانم از من خیییییلی خوشگل تر بود  نمیتونم اینجا عکسشون بفرستم وگرنه هرکسی ...

میشه جزئی تر بگی

مثلا چه اتفاقات خوبی تو زندگیت بوده که صرفا به خاطر زیباییته

به نظرت زیباییت مهم ترین ویژگیته؟

دیگران همیشه میگن که خوشگلم تعریف از خود نباشه

بله تاثیر مثبت داشته همسرم خیلی دوستم داره و خیلی اخلاقمو تحمل کرده

رفتار مردم هم خیلی خیلی تغییر میکنه وقتی چهره رو ببینن ولی در حقیقت به این نتیجه رسیدم که آدما فقط بخاطر ظاهرت باهات خوبن و باطنت ارزشی نداره و یه روزی همین ظاهرم از بین میره متاسفانه

من اصلا خودم رو خوشگل نمیدونم یه چهره ای مثل آنا د ارماس و مگان فاکس و اینا رو می‌پسندم. ولی همسن های خودم چهره های کره ای و چشم بادومی رو می‌پسندند برای همین به من میگن خوشگل هر چند طبق معیار های خودم و خانم های سن بالاتر اصلا خوشگل نیستم😅. 

راستش آره. همه میگن نه ولی زیبایی خیلیییی تاثیر داره. اصلا همه به یه چشم دیگه بهت نگاه میکنن هم تاثیر مثبت داره هم منفی، مثلا بعضیا حسادت میکنن و حتی راحت اعلام میکنن.

اون یکی سوالتون هم که آره مثلا یهویی توی باشگاه یا آرایشگاه بهت میگن چقد پوستت خوبه یا چقد خوشگلی. تعریفای پسرا هم خیلی زیادن ولی حساب نمیکنم اونا از روی هولی ان و فقط همین.

ببین اکثر خوشگلا چون وقتی قیافه دارن دیگه درسشونو درست نمیخونن یا اخلاقشونو درست نمیکنن برای همین سرنوشت بدتری دارن ولی اگه روی این موارد هم کار کنن خیلی سرنوشتشون بهتر از بقیه ست. 

2706