2733
2739

از صبح پیداش نبود بهش زنگ میزدم ج نمیداد گفتم حتما خوابه..اومد اینستا قلبی که فرستاده بودمو لایک کرد پس دیده بهش زنگ زدم ولی بهم زنگ نزد پیام هم نداد ( خب نمیگه شاید من نگران شم؟ 😔 )  بهش پیام دادم گفتم این کارات خیلی بده از خودت یه خبر هم نمیدی...فقط پیام داد سلام خوبی دارم میرم بیرون...‌‌‌‌‌‌‌‌نه توضیح داد که چرا جواب نداده نه معذرت خواهی کرد.نه گفت کجا میره منم جوابی ندادم از این برخورد سردش ناراحت شدم😔 امروز خیلی کم با هم در ارتباط بودیم...اینم بگم چند روزیه رفته سفر با رفیقش و نامزد خواهرش..یه شهر دیگست. تا قبل از امروز اینطور نبود باهام.😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

توهم بی‌توجهی کن خودش میاد سمتتت

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2740

خوب میگی رفته مسافرت . اونم با دوتا آقای دیگه زیاد زنگ نزن و پیام نده بهش تا خودش سراغت بگیره . اینکه تند تند بزنگی پیام بدی و پیگیر باشی با وجود بی توجهی اون ب هر دلیل وجه خودت پیشش خراب میکنی . 

2706