2733
2739
اون که مثال بود  بطور کلی میگم  مگه آدم بد دهن خسیس چشم ناپاک نانجیب بی حیا  بی اد ...

نه بشدت اشتباه میکنی شوهر من ازوناس ک حتی هنوز همه رو سرش قسم میخورن

فقط و فقط من میشناسمش حتی خانوادشم اندازه من نمیشناسنش

داداشام همه میگن بهتر از اینا تو کل دنیا نیست اما زنداداشام درد و دل میکنن من بخدا شاخ در میارم از تعجب میگم از داداش من واااااقعااااا بعیده

تو حتما مجردی و نمیدونی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیر نشده وقت هست هنوز منم سی سالگی ازدواج کردم شرایط خوبی داشتم خانواده خوب ولی خاستگار خوب نداشتم د ...

ببخشید شغلشون چیه و چند سالشه

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
نه بشدت اشتباه میکنی شوهر من ازوناس ک حتی هنوز همه رو سرش قسم میخورن فقط و فقط من میشناسمش حتی خانو ...

من حتما متاهلم و میدونم 

شکا شناختت کم بوده 

شرایط باعث میشه ادما واکنش مختلف نشون بدن ولی در نهایت همونن که اول بودن 

رفتار ما هم در واکنش آدما دخیله 

بله معلومه که شما بهتر میشناسینشون

ایشون همسر شما هستن نه برادر شما نه پسر شما نه پسر عمو و.....

توقعاتی انتظاراتی و ..از شما دارن از مادرشون دارن آیا؟؟

از خواهرشون چی؟؟

شما از اول از بیرون زندگیتونو نگاه کنین 

دنبال مقصر نباشین دنبال راه حل باشین 

تا همسرتون همون ادم قبل بشه که هیچ بهتر هم بشن

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2731
من حتما متاهلم و میدونم  شکا شناختت کم بوده  شرایط باعث میشه ادما واکنش مختلف نشون بدن و ...

از کجا ب کجا میپری خواهر چی داری میبافی برای خودت؟؟؟؟ هیچکس از روز اول شوهرشو نشناخته و نخواهد شناخت، مسی میاد خواستگاری خودشو خوب نشون میده تا خرشون از پل نگذره هم خود واقعیشونو نشون نمیدن، از بحث پرت و پلا خوشم نمیاد دوست دارم اگه با کسی هم بحث میکنم هم سوادشو داشته باشه هم علمشو، روزتون خوش🌹

اون که مثال بود  بطور کلی میگم  مگه آدم بد دهن خسیس چشم ناپاک نانجیب بی حیا  بی اد ...

بعضیا میتونن مخفی کنن همکلاسی ما تو عقد از یکی آزینا جدا شد میگفت یجوری نقش بازی کرده ما میگفتیم زمین باز کرده افتاده زمین ایقد به خودش و خانوادش احترام میزاشته اخرشم موقع جدایی بهش گفت میرم یکی از تو خوشگل تر میگیرم

از کجا ب کجا میپری خواهر چی داری میبافی برای خودت؟؟؟؟ هیچکس از روز اول شوهرشو نشناخته و نخواهد شناخت ...

هر طور راحتین

اتفاقا راحت میشه شناخت نیازی به علم نیست

من خودم ارشد دارم

با انواع و اقسام ادما ارتباط داشتم شاغل بودم 

بهانه جویی راحت ترین راه سرپوش گذاشتن اشتباهاتمونه

همه اقایون برای رد شدن خر از پل ازدواج نمیکنن 

همسر مو مث کف دست میشناسم 

قبل اینکه دهن باز کنن میدونم تو دلشون چی میگذره چی میخوان بگن چه انتظاری از من دارن 

درک کردن ادما سخت نیست هر ادمی 

نه فقط شوهر.  شما با برادر و خواهر و پدر و مادر  و ..اوکی هستین؟هیچچ مشکلی ندارین؟ شوهر هم آدمه 

از فضا نیومده 

مشکل درون ماست تا حدی مگر موارد استثنا

از اول درست انتخاب کنین 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
بعضیا میتونن مخفی کنن همکلاسی ما تو عقد از یکی آزینا جدا شد میگفت یجوری نقش بازی کرده ما میگفتیم زمی ...

نمیشه یه طرفه قضاوت کرد

ما نو زندگی کسی نیستیم 

مگه مریض بوده بیاد خواستگاری؟ برای عذاب کسی؟

مشکلات برای زن و مرد یه اندازه است 

هم زن هم مرد 

نمیشه گفت فقط زن یا فقط مرد مقصره تو یه رابطه 

2740
هر طور راحتین اتفاقا راحت میشه شناخت نیازی به علم نیست من خودم ارشد دارم با انواع و اقسام ادما ار ...

بله منم الان دیگ شوهرم رو میشناسم، اما الان چه فایده، عزیزم ما داریم در مورد روز اول برخورد اول و انتهاب اول حرف میرنیم، نه بعد ده سال خب معلومه همه بعد ده سال طرفشونو مث کف دست میشناسن، حرفاتون(اینکه از روز اول میشه طرفو شناخت) بشدت غیر منطقیه

🌹

نمیشه یه طرفه قضاوت کرد ما نو زندگی کسی نیستیم  مگه مریض بوده بیاد خواستگاری؟ برای عذاب کسی؟ ...

نه ما از همکلاسیمون چند سال شناخت داشتیم میدونستیم اهل زندگیه الان ازدواج کرده خداروشکر زندگی خوبی داره تازه مارو راهنمایی میکرد میگفت اگه میخواین بدونین طرف چطوریه نه خودش نه خانوادس ببینین دوستاش کی ان و با کیا رفت و امد داره نگین این فرق میکنه 

کی دیگه دیانا جان؟؟؟

چندسالته 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋