2737
2734
عنوان

مدیر پیام داده گف دیگه نیا مدرسه:)

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیتونه این کارو کنه پاشو با پدر و مادرت برو مدرسه

ترک تحصیلو برا کسی رد میکنن ک دوماه نرفته باشه 

نصف فروردین تعطیل بود هنوزم تموم نشده

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
برو اداره آموزش پرورش مشکلت رو بگو  فوقش واسه امتحانات نوبت دوم بری امتحان بدی برگردی

میگم‌بابام با مدیر صحبت کنه اگه قبولم نکرد اونموقع میرم

امتحان بدم بعدش پاییز دوباره میتونم تو همین مدرسه درس بخونم؟

2740

نمیتونی بری مدرسه غیرحضوری؟ فقط نمره پاس کردن بهت بدن دیپلمتو بگیری

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

نه بابا به این آسونی اخراج نمیکنن 

میخوان بترسونندت 

برو عذرخواهی کن و دیگه ازین به بعد مرتب برو سرکلاسات

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
نه اونام دیگه ازم ناامید شدم برا خودم متاسفم که اینجوری انقد ضعیفم اونا خیلی بهم امیدوار بودن خیلی ...

حداقل ی دیپلم رو بگیر 

دوران مدرسه من مردم و زنده شدم آنقدر که متنفرم از درس چون کلاس نهم مردود شدم و وحشتناک افسردگی گرفتم بعدش ...

از الان شروع کن بخون واسه امتحانات نوبت دوم که خدای نکرده تجدید نیاری 

هرجور شده با مدیر صحبت کن و راضیش کن 

بعد که دیپلم رو گرفتی دیگه آسوده ایی 

درست میگین ولی اگه منو قبول نکنن چی💔

نهایت فرض بر این میذاریم که نشه ولی میشه 

اگه نشه تو نباید خودتو بخاطر هر مسئله ای ببازی ،خودتو از این حالت دربیار،خودت بهترین درمانگر خودت باش و به خودت کمک کن 

فقط تو نیستی ،همه دچار ناراحتی،مشکلات،افسردگی هستن ولی چه میشه کرد باید سر کرد چون راه چاره نشستن و کز کردن نیست ....باید توکل داشته باشی 

اگه اولش موافقت نکرد براش توضیح بده ...وبگو چون نزدیک امتحانات آخر سال هست لطفی کنن و ادامه بدی 

2706