2737
2734
عنوان

چرخ خیاطی واسه جهیزیه لازمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 47 پست
خیاطی جزئی باشه خودم‌دستی

خوب دستی که زشت میشه دوختش یا مثلا درز یه شوار یا خشتک خواسته باشی ببری بدی خیاط زشته اخه باید لا اقل یدونه سادشو داشته باشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
میدیم خیاط منظورم اینه که چیزی نیست که لزوما باید رو جهاز باشه حالا بعد ازدواجم میشه خرید

یعنی یه درز ساده رو میدین خیاط🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب دستی که زشت میشه دوختش یا مثلا درز یه شوار یا خشتک خواسته باشی ببری بدی خیاط زشته اخه باید لا اق ...

من چرخ ندارم 

همیشه موقع دوخت و دوز ضروری باید پاشم ببرم خیاطی

اگر داشتم ک نمیبردم 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
خوب دستی که زشت میشه دوختش یا مثلا درز یه شوار یا خشتک خواسته باشی ببری بدی خیاط زشته اخه باید لا اق ...

چه زشتی داره اخه؟😂😂خیاطی پس واسه چیه خدایی؟منی که هیچ علاقه ای به خیاطی ندارم الان دیگه بی آبروام؟

2728
من چرخ ندارم  همیشه موقع دوخت و دوز ضروری باید پاشم ببرم خیاطی اگر داشتم ک نمیبردم

اره ضروریه به نظرم اما ساده اش در حد پنج شش میلیون

چه زشتی داره اخه؟😂😂خیاطی پس واسه چیه خدایی؟منی که هیچ علاقه ای به خیاطی ندارم الان دیگه بی آبروام؟

عزیزم منظورم این نبودد ببخشید😂😂😂❤️❤️❤️

نه اصلا

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2740

شما ۱۸۰ میزنید که خشتکتون زود پاره میشه؟ 😂

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
شما ۱۸۰ میزنید که خشتکتون زود پاره میشه؟ 😂

خودم نه ولی بچه هام اره 😂😂😂😂😂

والا من دوختن دکمه و خشتکم بلد نیستم والا هرچیم پاره شه نخ سوزن میدم شوهرم بدوزه چند وقت پیش به شوهزم گفتم برم خیاطی یاد بگیرم ولی چرخ ندارم گفت چرخ من برات میخرم ولی با خیاطی خودت داغون نکن تو کمر درد داری دیگه منم بیخیالش شدم

من خریدم گذاشتم گوشه ی کمد هیچ بلد نیستم باهاش کار کنم لازم نیست به نظرم.

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂