2737
2739
عنوان

من یک معلمم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 65 پست

تا صیم بنویسی فایده نداره گلم

نمیفهمم این سایت دارن میترکن از عقده و حسادت

کادو نمیخرین خب نخرین کسی چیزی گفته مگ!!  هیچ معلمی انتظار نداره و نداشته هرکسی ی شاخه گلی چیزی خریده برای قدردانی و سپاس دستش درد نکنه

اینجوری فکر کنی پدر مادرم وظیفشون بوده بچه رو تربیت کنن و تامینش کنن پس روزشون کادو نخرین 

سلام عزیزم چرا مگه با کادو دادن شان معلم میاد پایین من خودم با اینکه مدرسه گفتن مبلغیدبدیم برای کادو ...

عزیزم شما شعورت بالاست بعضیا فکرمیکنن معلم گدای اون یه قرونیه که یه روز بهش میدن 

والا اگه معلم پول براش مهم بود این شغل با اون اموزش پرورشی که هیچی از دستش نمیچکه‌رو‌انتخاب‌‌ نمیکرد

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به عنوان یک مادر که 4بچه محصل دارم بهت تبریک میگم  هم روز معلم رو هم تبریک میگم که تو اوضاع بد اقتصادی خانوادهارو درک میکنید و..... 💋💋❤

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2731
ئه سوال معلما تابستونا هم حقوق میگیرن؟ 

بله

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

روزتون مبارک ♥️.

دقیقا نظر منم همینه معلمی که ۳۶۴ روز سال با دسترنج خودش زندگی میکنه انقدر محتاج نیست که روز معلمم تو خرج خودش بمونه، دادن هدیه نشانه قدردانی ما به طرف مقابله، امام علی جان فرمودند هر کس کلامی به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است   ، فکر نکنم هیچ کسی هدیه از روی نارضایتی رو دوست داشته باشه، خانواده ها هم فکر نکنم مقصر باشند یه عده از خانواده هایی که با نی جمع اوری پول میشن گاهی اونقدر سمج میشن و مدام زنگ میزنن به خانواده ها و به بچه هم سفارش میکنند پول بیارن یا سقف تعیین میکنن و در اخر هم لیست دانش آموزانی که پول دادن و میدن تحویل معلم که باعث جبهه گیری و اعتراض خانواده ها میشن

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2740

روزتون مبارک 

امسال با خودم قرار گذاشتم به هیچکدوم از دبیرام تبریک نگم بجر چند نفر ، از بس تیکه انداختن بهم  امسال و نا مهربان نگاهم کردن 

ولی روز شما مبارک و سلامت باشید 

مدیر عامل کارخونه کافور سازی 😅          مرغ آمین همیشه بالای سرمه       

منم کلاس پنجم بودم یه کتاب کادو گرفتم بردم معلمم یه نگا انداخت بهش پرتش کرد گوشه کمد

تا آخر سالم همونجا بود😐

کتاب خوبی ام بود ولی اون منتظر کادو گرون قیمت و خارجی بود

کلا هرچیزی به نظر نمی آورد 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
منو خواهرام معلمیم نه خودمون نه بقیه همکارانمون اصلاااا کادو نمیپذیریم و این رو از قبل گفتیم...فقط ...

به نظرم سخت نگیرید.اجازه بدین بچه ها قدردانی کردن را هم یاد بگیرند درسته شما انتظار ندارید ولی اونا هم باید بدونن زحمت کشیدین و در حد خودشون جبران کنند.من و بچه هام تا الآن داشتیم واسه معلم هاشون هدیه و نامه آماده میکردیم ما در احادیث هم داریم هرکس به من کلامی بیاموزد تا ابد مرا بنده ی خود کرده است.درضمن روزتونم مبارک معلم های گل

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

اگ شما ها ب مدیریت بگین قطعا این برنامه ها تعطیل میشه... من دوست وداشتم برای معلم دخترم گل بگیرم بچم ببره ولی مدیرش گفته نفری ۲۵۰ پول بدین....هر کی دوس داره گل هم میتونه ببره....خب ۸۰ تا دانش آموز مدرسه ۲۱ تومن پول جمع میشه‌‌‌‌...چ خبره؟؟؟من ک گفتم گل دیگ نمیگیرم..

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2706