2737
2739
عنوان

چرخ خیاطی کاچیران کدوم مدلش خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حس کردم نظرات راجب کاچیران مثبت تره برند خوب دیگه ای میشناسید؟ به غیر از ژانومه

جَک یا زوجی اینا بهترن 

البته اینا بیشتر چرخ صنعتی دارن 

نمیدونم چرخ خونگی هم دارن یا نه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
ممنون✨ خودتون ازش استفاده کردید؟ 

من ۱۱۲۹ دارم 

خوبه ولی باید زیاد ازش استفاده بشه .یه مدت که باهاش کار نشه قاطی میکنه و سرویس لازم میشه.

تعمیر کار میگه حتی اگه نخوای چیزی بدوزی فقط روشنش کن 

2731
آهان خیلی ممنون

خواهش میکنم

ولی بین کاچیران و ژانومه

من از ژانومه بیشتر تعریف شنیدم

مخصوصا مدل ۸۰۲که خودمم دارم خیلی راضیم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
من ۱۱۲۹ دارم  خوبه ولی باید زیاد ازش استفاده بشه .یه مدت که باهاش کار نشه قاطی میکنه و سرویس ل ...

ممنون✨ من تاحالا با چرخ کار نکردم،  کار کردن باهاش راحته؟ 

خواهش میکنم ولی بین کاچیران و ژانومه من از ژانومه بیشتر تعریف شنیدم مخصوصا مدل ۸۰۲که خودمم دارم خ ...

بله ژانومه خیلی ازش تعریف میشه خصوصا همین مدلش

ولی نزدیک بیست میلیونه🥲همشم میترسم چون استوکه خوب نتونه کار کنه

2740
بله ژانومه خیلی ازش تعریف میشه خصوصا همین مدلش ولی نزدیک بیست میلیونه🥲همشم میترسم چون استوکه خوب ن ...

اتفاقا چون کیفیتش خوبه کمتر خراب میشه 

تمام قطعاتش فلزه واسه همین گرونه

میتونی تو مغازه تست کنی دستگاه

برخلاف برندهای دیگه که اکثر قطعاتش پلاستیکه

مارشال چه مدلیش خوبه؟ 

نمیدونم ولی این دوتامارکی که گفتم کلاتوچرخ خیاطی ازبهتریناهستن هرمدلشوکه بگیری 

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید