2737
2734
عنوان

از نامزدم حامله شدم بعد فهمیدم بهم خیانت کرد و با یکی دیگه اس

| مشاهده متن کامل بحث + 8472 بازدید | 143 پست

تو رو خدا کم از این چرت و پرتا سر هم کنین و قبح همه چیزو بریزید 

خودمون کم توی زندگیامون از این دست مشکلات نداریم باعث استرس بقیه نشید 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که تو پول سرویس بچه آن مونده بودی حالا چطور نامزدی وحامله آیی اون شوهر دیوونت رو چکار کردی

کاربریییییییییییی دست یه کس دیگه بودههههههههههههههههه ایشونننننننننن زدههههههههههه فهمیدی حالا 

امروز به کاربریم دسترسی پیدا کردم برای هزارمین بار 

من بچه نداشتم چندماهه نامزد کردم 

تو تاپیک اولش گفته ۲۰ سالشه و دانشجوی دندون پزشکیه  تو ی تاپیک گفته شوهرم بچه هارو میزنه  ...

الان میگه کاربری دست چند نفره

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2728

اسی  جان‌اینو‌رو‌ول‌کن‌می دونم عزیزم توشرایط بدی هستی وزندگی با ما‌آدمای  عادی فرق داره طوری ک ما اول  نامزد کردیم بعد عقد و وبعدشوهر وبعد بچه ولی برای شما برعکس  از آخر ب اول😶😶😶😶😶

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
گفتم این کاربری قبلا دست یکی از دوستام بوده که یه خانم هستن دوتا بچه دارن  امروز کاربری رو گرف ...

فکر کن مثلا نامزدت تو حاملگی بهت خیانت کرده بعد تو اولین کاری که کردی زنگ زدی به خانومه (قبلشم یه دختر کوچولو با گام به گام )که بیا کاربری رو بده بهم...سطح دغدغه به سطح مشکلت نمیخوره

2740
الان میگه کاربری دست چند نفره

چرا نمیفهمی گفتم کاربری اول دست من بوده اون دانشجو و اینارو هم خودم زدم عزیزم 

این وسط دادمش به یه کس دیگه ای الان خودم گرفتم کاربریم رو

مهاجرت واسه من بود

کاربریییییییییییی دست یه کس دیگه بودههههههههههههههههه ایشونننننننننن زدههههههههههه فهمیدی حالا  ...

فک کنم کاربریت دست ۴.۵ نفر دیگه بوده چون مدام در حال تبدیل شدنی 

ح

کاربریییییییییییی دست یه کس دیگه بودههههههههههههههههه ایشونننننننننن زدههههههههههه فهمیدی حالا  ...

توی تاپیکدهای قبلی هم یه جا گفته شده ۲۰ سالشه یه جا شده ۱۶ سالش....اونموقع دست چند نفر بودی

فکر کن مثلا نامزدت تو حاملگی بهت خیانت کرده بعد تو اولین کاری که کردی زنگ زدی به خانومه (قبلشم یه دخ ...

چرا قضاوت میکنی وقتی نمیدونی 

امروز صبح فهمیدم امروز 

تاپیک زدم راهنمایی بخوام 

چرا نمیفهمی گفتم کاربری اول دست من بوده اون دانشجو و اینارو هم خودم زدم عزیزم  این وسط دادمش ب ...

درست حرف بزن

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞