2733
2739

پول زیادی هم ندادم شد ۶٠ تومن 

اومدم نشستم به شوخی برگشتم گفتم به به ماستم چقدر خوشمزه اس کی خریده (ما خیلی شوخی داریم راحتیم ) برگشت گفت آره عجیب خوشمزه اس برای خودت خریدی دیگه خودتم داری میخوری (با شوخی و خنده) 

خدا شاهده اصلا ۶٠ پول نیست دوم اینکه میداد هم نمیگذفتم من میرم خونه یکی یه چیزی میگیرم میبرم ولی اینکه خودش میگه بخر و بعد همچین حرفی رو میزنه، ناراحت نمیشم ، فقط حس میکنم منو پخمه و بیو گلابی گیراورده، به نظر شما حق با کیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

وا دیگه فضا دوستانه بوده خرابش نکن لذت ببر حالا گفته شماهم گرفتی شوخی ام کردین خندیدی ولش کن دیگه

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

غذا چی بود 

خب تو تدارک اون غذا و مواد اولیه اون غذا رو ول کردی اون تیکه رو پروندی اونم جوابتو داد دیگه😐میگی ک با شوخی و خنده بوده 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸