2733
2739
عنوان

خط کف دست برای طلاق راسته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 30 پست

اگه این خرافه تو مغزت بیشتر جا باز کنه ممکنه طلاق بگیری!

سرنوشت همه ی ادما دسته خود اوناس یکی هس اخلاقش خوبع ۱۲۰ سال زندگی میکنه یکی مشکل داره با طرفش ی سال نشده جدا میشه و این هیچ ربطی ب خط کف دست نداره:/

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
اخه من چندتا دارم اینطور الانم جداشدم میترسم بازم تکرار شه خیلی نگرانم ارامشمو گرفته😔

فکر نکن بهش

قرار نیست این چیزا سرنوشتمونو بسازن

به چیزای مثبت فکر کن و از خدا بخواه بهترینارو برات قرار بده

من انقد از طلاق ترسیدم که سرم اومد

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره زیر انگشت کوچیکت ببین

ها. چیزی نیس انگار

عکس دستتو میشه بزاری؟

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2731
فکر نکن بهش قرار نیست این چیزا سرنوشتمونو بسازن به چیزای مثبت فکر کن و از خدا بخواه بهترینارو برات ...

من برا ازدواجم فک نمیکردم طلاق بگیرم

اما یهم این بدچشمم خورد دیدم حقیقت داره چون جداشدم

بزاهمین میترسم راست باشه و بازم اتفاق ییوفته

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
اگه این خرافه تو مغزت بیشتر جا باز کنه ممکنه طلاق بگیری! سرنوشت همه ی ادما دسته خود اوناس یکی هس اخ ...

من ک جداشدم 

دیدم راسته ی خط دیگ تو دستم دوشاخه هس

براهمین بازم میترسم

قبلن تو فکرم نبود😞

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
من برا ازدواجم فک نمیکردم طلاق بگیرم اما یهم این بدچشمم خورد دیدم حقیقت داره چون جداشدم بزاهمین می ...

دیگه شده و کاری نمیتونیم بکنیم

گفتم بازم میگم به چیزای خوب فکر کن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2740
من ک جداشدم  دیدم راسته ی خط دیگ تو دستم دوشاخه هس براهمین بازم میترسم قبلن تو فکرم نبود😞

نظر هر کی محترمه من ب شخصه اعتقاد ندارم ب اینجور چیزا

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2706