2733
2739

عنوانودیدم فک کردم میخوای بگی ازت خواستگاری کرده

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت بیشتر تلاش کن بهش هم تذکر بده اگه مسلط بودم نیازی به تو نداشتم اومدم اموزش پس صبور وخوش برخورد باش تا حساب کار بباد دستش نه فقط روحیه ات را ضعیف کنه نگران نباش کمکم را میفتی

تنها راهش اینه که خارج از تایم کلاسی با کسی که رانندگیش خوبه 

بری جایی که پرت باشه کسی نباشه که اتفاقی بیفته رانندگی کنی تمرین کنی

و گرنه بازم اینه ها یادت میره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2731
......خورد 

نباید قضاوت کنین 

همین مربی داره یاداوری میکنه رانندگی بچه بازی نیس 

دور از جون یکی یادش بره آینه هارو چک کنه و ی بچه رو زیر بگیره یا ی فرد مسن رو اونجا واکنش شما چیه

2738

اعصاب نداشته زر زده

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

واقعیت اینه بعضیا با تشویق خیلی بهتر میشه عملکردشون و بعضیا با تخریب باید شخص مقابل رو بشناسی و براساس اون حرف بهش بزنی متاسفانه خیلی ها فقط همرو تخریب میکنن به این هوا که کارشون بهتر شه من خودم یکی از مربی هام میدیدم به همه توهین میکرد ولی ته دلش واقعا مهربون بود میگفتم چرا میگفت میخوام بهتر عمل کنه بهش گفتم واقعیت اینه باید شخص مقابلتو بشناسی چون خیلی وقت ها همینطوری تخریب یک نفر هر هدفی ام داشته باشیم سنگین تموم میشه برای اون شخص

این مربی ات هم مطمئن باش کارش همینه یا خیلی اعصابش خورد شده که اشتباه شدید کرده اصلا وظیفه اش اینه که اموزش بده و توقع بی جا داشته از تو حتما گزارش بده شایدم کلا مدلش اینه که بقیه رو تخریب کنه 

رانندگی خیلی استرس زا عه من هم اوایل واقعا اذیت میشدم هی با خودم تکرار میکردم ولی استرسه حتی نمیذاشت فکر کنم اصلا خودتو ناراحت نکن بابتش این خیلی مسئله عادی ای هست مشکل از اون مربی هست یا با اموزشگاه صحبت کن مربی رو عوض کنن بگو دلیل نمیشه ایشون منو تخریب کنن خوبه الان انچنان ترسی بگیرم که کلا دیگه نشینم؟ 

بگو پول دادم باید برام کار انجام بدن

البته یکمم درکش کن شاید واقعا اوضاعش خوب نبوده اون روز و فردا با انگیزه تر برو اصلا راجب خودت فکری نکن مطمئن باش مشکل از مربی عه اس

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
2706