2737
2734
عنوان

به خدا که مامانم شبیه نا مادری هاست

251 بازدید | 20 پست

وقتی می بینه با بابام خوبم می خواد یه کاری کنه بابام باهام بد شه

تا حالا هر کاری می تونسته کرده تا بابامو ازم دور کنه 

از سه شنبه ی هفته ی قبل هم باهاش قهرم

الان سر غذا بودیم بابام بهم گفت دختر گلم مامانم قهر کرد رفت تو اتاق گفت غذا نمی خورم بابام رفت دنبالش 

خستم کرده 🥲🥲🥲

نمی دونم چرا اینقدر باهام لجه

وا 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
🙂🙂🙂

عجیبه خیلی

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

مادره منم همینطوره 

نمیدونم چرا دوست نداره من زیاد با پدرم حرف بزنم 

یه گاهی که در مورد بابام حرف میزنم شروع میکنه بد گفتن از پدرم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
مادره منم همینطوره  نمیدونم چرا دوست نداره من زیاد با پدرم حرف بزنم  یه گاهی که در مورد ...

نه مامان من بد من رو به بابام میگه 

بابام رو دوست داره 

بعدشم خودش یه کاری کرده که من بابامو بیشتر دوست داشته باشم

تا یه کاری می کنم سریع می‌ره همه چیزو به بابام میگه ده تا هم می‌ذاره روش

من جز بابام تو این دنیا هیچکسو ندارم 🥲🥲🥲

ببخش اینو میگم شاید مادر سن پایین ازدواج کرده یا حساسه شاید هم ایشون دلشون محبت میخواد از جانب پدرتو ...

خب مامانم خانواده خودشو داره 

دوست و همکار داره 

تازه داداشم هم هست 

ولی من کیو دارم ؟

حتی یه دونه دوست هم ندارم ...

چطور دلش میاد بابامو ازم بگیره ؟ 

همیشه هم اخلاقش اینطوری بوده مامانم و درست بشو نیست 

خیلی زود عصبی میشه و می خواد حرف حرفه خودش باشه و با چیزی نمیشه قانعش کرد