2737
2739

از یه شهر دیگ اومدن شهرما بعد همکار سابق بابام بود یکم دوست بودن درحد سالی یبار زنگ 

بعد جا پیدا نکردن موندن خونه ما بعد دیدیم تعدادشون زیاد(5نفر بودن)  بعد سرماه بود 2 کیلو گوشت خورشتی 2 کیلو چذخ کرده ابتا تو فریزرمون بود. چون تعدادشون زیاد بود ما رفتیم خونه مامان بزرگم فق بابام سر میزد بهشون

یا خونه مامان بررگم اشپزی میکرد مامانم غذا براشون میبرد

بعد رفتم کمک ماماتم غذا ببریم بالا دیدم گند زدن به خونه با دمپایی حموم تو خونه راه میرفتن حوله رو تلویزیون انداخته بودن اشغال تخم وسط خونه تازه مجرد هم نبودنننن خانواده بودن 

دیگ هیچ غذا دادیم برگشتیم

روز اخر دیدم یه قابلمه کوچولووو خورشت دادت که اره با گوشت تویخچالتون خورشت گذاشتبم یکمم گذاشتیم براتون کنار زحمت دادیم خدانگهدار

خونه رو که خداروشگ جم کرده بودن ولیی 2 کیلو گوشتا نیست شد هیچی

نصف گوشت چرخ کردها هم رفته بود 

درسته منم خوشم نمیاد لقمه مهمون بشمارم یا هرچی

ولی اخه 2 کیلو برای 1 وعده 😑 حالا بعد 3 ماه پبام دادن اره میخایم بیایم خوشحال میشیم ببینمتون

الان چی بگیم اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هی خدا

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

خونه رو بخاطر مهمون ترک میکنید؟🫤 آسایش خودتون مهمتره آخه

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱