2737
2739

خسته شدم ازین زندگی ۳ ساله ازدواج کردم تقریبا ۲ سال واژینیموس داشتم گفتم اشکالی نداره من نمیتونم تامینش کنم ولی واقعا الان از دل و جون مایه گذاشتم میبینم تو گوشیش صد بار باهم دعوا کردیم همیشه هم بو گند سیگار میده حالم دیگه بد شده بهش میگم من و ببر خرید میگه پول ندارم من بابام پولداره هرچی خواستم داشتم ولی راه جلو پام نمیذاره برگردم خودمم دلم نمیخاد برگردم دلم ی زندگی پر آرامش می‌خواد

شوهرم متولد ۷۹

این چه زندگیه ای آخه 

اگه نمیتونید بسازید طلاق بگیر 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

این سوالارو اینجا نباید بپرسی عزیزم چون موضوع مهمیه و اینجا راحت در مورد زندگی بقیه قصاوت میکنن و نظر میدن و با راهکارهای بچگانه وضعیت رو بدتر میکنن. باید از یه مشاوره کاربلد کمک بگیری نه حرفهای خاله زنکی کاربرای اینجا