2737
2739
عنوان

دلم براش تنگ شده 😔😔

170 بازدید | 14 پست

😔دلم تنگشه

من ٢۵ اسفند باهاش قهر کردم 

٣٠ ام آشتی کردم 

نگو ٢٧ ام با یکی دیگه دوست شده 

و وقتی آشتی بودیم هنوز با اون حرف میزده 

😔

چقد قربون صدقه اش رفته بود چقد پیگیرش بود ولی برا من همیشه غرور داشت 

😔

وقتی فهمیدم کلی فحشش دادم گفت خوب کردم از قصد کردم 👩🏻‍🦯🙁 

بهم گفته بود با کسی رابطه طولانی نداشته اما فهمیدم قبل من ٣ سال با یکی بوده 👩🏻‍🦯☹️☹️☹️

برا من کلا یه ورژن متفاوت بود 😔

حس بدی دارم دلم تنگ شده هم حس میکنم ازم سو استفاده کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت بدهایی ک درحقت کرده فراموش نکن اینجوری کمتر دلتنگ میشی

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2731

هنوز متوجه نشدی پسرا هرچی میگن دروغه هرچی میگن 

برعکس فکر کن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

عزیزم حق داری، در واقع هر انسانی بجای تو بود همین احساس رو داشت، بنظرم بهترین کارو کردی جدد شدی، شاید الان با خودت بگی کاش قهر نکرده بودیمو .... اما اون آدم قطعا یجایی خودشو نشون میداد، منم این اتفاق مشابه رو تجربه کردم، به خودت فرصت سوگواری بده  و بعدش میبینی همه چی بهتر میشه

بهش پیام بدم دوباره فحش بدم بگم تو ازم سو استفاده کردی  نفرینش کنم

نه بابا مردا اصلا براشون مهم نیست این چیزا 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

حس نکن مطمئن باش

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
بهش پیام بدم دوباره فحش بدم بگم تو ازم سو استفاده کردی  نفرینش کنم

نه کوچیک میشی ولی خوب کردی خودت کات کردی

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂