2737
2739
عنوان

خوشبحال کسایی که خواهر خوب دارن .......

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 40 پست

من خواهرم نه خوبه نه بد ؛بیشتر حواسش به دختر و شوهرشه ؛الان مسافرته ماشینشون خالی بود میشد منو و بچم هم بریم ؛ولی از این کارها نمیکنه هیچوقت؛غیر مستقیم گفتم گفت بچم باید اون پشت راحت بخوابه ؛حالا بزرگم هست یه دختر ۱۲ ساله!منم شوهرم فعلا شاگرد نداره هیچ جا نمیتونیم بریم.

پسرم ❤❤😍😍😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم تنهام با وجود ۴ تا خواهر، چون باهام همراه نبودن و جایی باهم نمیرفتیم مجبور بودم دوست برای خودم ...

شایدم مشکل از رفتار ماست 

خواهر منم همراهم نیست 

همراه بودن پیشکش،  حداقل سنگ اندازی نکنه 

2731
من هم تنهام با وجود ۴ تا خواهر، چون باهام همراه نبودن و جایی باهم نمیرفتیم مجبور بودم دوست برای خودم ...

با هر کس باید یه حد و مرزی رو مشخص کنی منم تنهام و مثل شما از دوستا ضربه خوردم و اینکه هیچکدوم از اعضا خانوادم هم محرم نیستن

2738
من خواهرم نه خوبه نه بد ؛بیشتر حواسش به دختر و شوهرشه ؛الان مسافرته ماشینشون خالی بود میشد منو و بچم ...

خواهر من میره راپورت منو به دشمنام میدع 😂😂، ایتا که چیزی نیس

شایدم مشکل از رفتار ماست  خواهر منم همراهم نیست  همراه بودن پیشکش،  حداقل سنگ انداز ...

من توقع زیادی ندارم وقت دلم میخواد وقتایی که خواهرام یا مادرم میرن خونشون به من هم بگن منم برم چون همش تو خونه تنهام با پسرم حوصلمون سر میره خیلی خوشحال میشم کسی دعوتم کنه، خونم هم نمیان زیاد☹️

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
من خواهرم نه خوبه نه بد ؛بیشتر حواسش به دختر و شوهرشه ؛الان مسافرته ماشینشون خالی بود میشد منو و بچم ...

منم یروز بخوام با شوهر ایندم برم مسافرت ترجیح میدم هیچکدوم از اعضای خانوادم باهام نیان چون اصلا بهم خوش نمیگذره از بس همیشه تو قیافن و غر میزنن و حالیشون نیست همراه باشن

با هر کس باید یه حد و مرزی رو مشخص کنی منم تنهام و مثل شما از دوستا ضربه خوردم و اینکه هیچکدوم از اع ...

گاهی با خودم میگم کاش شهر دور بودم نمیدیدمشون واقعا بود و نبودشون چه فرقی داره

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2706