2737
2734
عنوان

دختر ۱۹ ساله ماهی ۱۰۰ میلیون درآمدشه🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 70 پست
فاطمه نوری هم تو شهر ما آموزش اینستا داره پولدارترین نوجوان ایرانی یه

آره اونم شنیدم من فکر میکردم مثلا الکی میرن ماشین اجاره میکنن یا آیفون فیک میخرن که بگن از اینستا پول درآوردیم،فکر نمیکردم واقعی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان اصلا هم نخواستی برا اون دوتا تبلیغ کنی و کلا قصدت از تاپیک زدن درد و دل بود فقط

میشه اسم کسی که تبلیغش کردم رو بگی تا بقیه دوستان هم آشنا بشن؟

اگه اسمشو پیدا نمیکنی تو تاپیکم هم قضاوت با خدا واگذاری به خودش.

والا من اطرافم حتی یه نفرم ندیدم که دوره هارو قبول داشته باشه و بخزه من نمیدونم اینایی که میخرن ...

من احمق قبل از عید از یکی پیج های معروف خریدم ، ارزون ترینش که همش میگفت با تخفیف شده ۱۵۰۰ خریدم ،

بعداز دو هفته فقط یه کلیپ  ۱۲ دیقه ای الکی فرستاد و تمام

چند بار گفتم ،همش میگفت ادامه میدیم دوره رو واستون میفرسیم دیگه بعدش جوابمم ندادن

.
2740
والا من اطرافم حتی یه نفرم ندیدم که دوره هارو قبول داشته باشه و بخزه من نمیدونم اینایی که میخرن ...

من خودمم نمیخرم تازه آنلاین شاپم دارم آخه میدونم بخرم هم بهشون عمل نمیکنم فقط قراره پولم حروم کنم

آره اونم شنیدم من فکر میکردم مثلا الکی میرن ماشین اجاره میکنن یا آیفون فیک میخرن که بگن از اینستا پو ...

نه این خالش دوستمه واقعی پولدار شد. باباش بازنشسته سپاه مامانش هم فرهنگی یه یه ماشین چند میلیاردی گرفت برا باباش ...خونه شون هم رفت تهران 

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706