2737
2734

بچه ها من نزدیک یکساله با یه اقایی ک اقوام دورم هستن در ارتباطم خیلیم هم دیگه رو دوس داریم

امروز یه حرفی زد همش ذهنم درگیره

داشتیم تلفنی صحبت میکردیم من برگشتم گفتم که داییم اینا واسه عروسی من کادو طلا میدن

بعدش اونم بهم گفت مگه قراره ازدواج کنییییی

منم گفتم نه همینجوری گفتم 

منظورش از این حرفش چی بوده ب نظرتون؟؟

هم ذهنم درگیره هم عصبیم

دو صورت داره یا اینکه رابطش با تو براش جدی نیست 

دوم اینکه فکر کرده میخوای ازدواج کنی و از این طریق بهش بگی که بفهمه به نظر من اولی احتمالش بیشتره

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میدونستی انرژی کلمات بیشترش به خودت برمیگرده؟!

بله متاسفانه میدونم .خودمم الان پر انرژی منفیم.نمیتونم درس تمرکز کنم

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740
آرام تر دختر خوب

چرا ؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
احتمالا منظورش این بوده بجز ایشون مگه قراره با کسی دیگه ازدواج کنی

تنها نظر مثبتو‌ تو گفتی عزیزم🥺

ولی همش منفی فکر میکنم شاید منظورش اینه که قصد خودش ازدواج نیست

دو صورت داره یا اینکه رابطش با تو براش جدی نیست  دوم اینکه فکر کرده میخوای ازدواج کنی و از این ...

اره شاید قصدش جدی نیست نمیدونم خیلی دو دل شدم نسبت ب ادامه ی رابطه

خیلییییی باهم خوبیم ولی با این حرفش یه جوری سرد شدم

خب حال استارتر خوب نیس بدتر داغون ترش میکنی

اره .وصتش متوجه شدم پاک کردم .ایشالا ک نخونده.

تنها نظر مثبتو‌ تو گفتی عزیزم🥺 ولی همش منفی فکر میکنم شاید منظورش اینه که قصد خودش ازدواج نیست

خخب از تاپیکا قبلیت مشخص هست دوستت داره این افکار منفی رو از خودت دور کن، افکار منفی تو عاشقی طبیعیه ولی بهشون پروبال نده، دلتو بسپار به خدا، خدا ارحم الراحمین هست یعنی بسیار مهربان، ازش بخواه خودش مسیر ازدواجتون رو هموار کنه، در روز چنددقیقه وقت بذار باهاش حرف بزن بعد ببین چقد قشنگ جوابتو میده، خدا منبع انرژی مثبت هست بهش وصل شو

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
اره .وصتش متوجه شدم پاک کردم .ایشالا ک نخونده.

مایونز جان به خدا وصل شگ انرژی های بد از بدنت میره به یک مشاور هم سر بزن برا افکار منفیت منم مثل تو فوبیای بیماری اینا داشتم برا من دلیلش اتفاقات بچگیم بود و یه مدت افسردگی گرفته بودم این افکار قوی شده بود و واقعا اذیت میشدم من خودم رو مشغول درس کردم و بیرون رفتم و اینا تا افسردگیم بهتر شد و این افکار کمتر شد بعدش در روز با خدا صحبت کردم و دلم آروم گرفت به تو هم پیشنهادش میکنم انشاالله که نحات پیدا کنی قشنگم❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺