2733
2734
عنوان

دخترم ۳ سالشه خیلی چیزا رو به انگلیسی بلده،بفرستمش کلاس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 69 پست

😍😍😍من غششش

خدا حفظش کنه 

عزیزم بهتره با مربی یا موسسه صحبت کنید یا معلم خصوصی بگیرید که شرایط کودک شمارو کامل درک کنه

من که از بچگی کلاس زبان میرفتم و اونموقع از همکلاسیام کوچیکتر بودم و از قواعد زبانمون بی اطلاع بودم خیلی سختم میشد انگار یه حس ضعیف بودن بهم دست میداد اما بعدا دیدم ای دل غافل ضعف من بخاطر سن کم و بی خبری از فعل و فاعل و این چیزا بود

منظورم اینه روش تدریسشون بیشتر رو ایسپیکینگ و لغت باشه تا خود به خود برا بچه جا بیفته و رو گرامر تاکید نکنند گرچه اینجوری هم سخته

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به شخصهطبقتجربه شخصی خودم

و دیدن اطرافیان

و از لحاظ روانشناسی و اینا؛

بچمو تا زیر۷_۸سال کلاسای آموزشی اینطوری نمیفرستم.

چون تا حدودای 8و نهاااایت۹سالگی بهترین علت رشد و هستی شناسی و تجربه کردن بچه ها؛ بازی کردنه.

الانب اشگاه و نقاشی و اینا میبرمش

ولی تا زمانی که عاقل نشه و متوجه نباشه که علت کلاس رفتنش چیه؛ و خودش بیان نکنه؛ اینکارو‌نمیکنم.

میخوام یه جوری باشه که وارد برنامه ای که میشه تا آخر انشالله ادامش بده و ثمر بده.

این نظر من بود

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2731
عزیزم خودش علاقه داره وگرنه من اصن باهاش کار نکردم.درسته از روانشناس کودک میپرسم ممنون🤍

متوجهم ولی چندین مورد از اطرافم دیدم دقیقا همسن بچه شما بود میفرستادن کلاس زبان و بچه تو سن پنج شش سالگی باری از اطلاعات داشت و کلا قاطی کرده بود و همه چی رو در هم میگفت و یهو زده شد..اون موقع کلاس زبانش رو متوقف کردن گذاشتن بزرگ تر شد دوباره از اول فرستادنش الانم ۱۶ سالشه و داره میره خارج😁 منظورم این بود تو زمان درستش اموزش تخصصی ببینه بهتره وگرنه من خودمم برای پسر نه ماهم برنامه کودک خارجی میزارم ببینه یه چیزی دستش بیاد

2740
والا من خودم فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم هر موقع بچه دار بشم تا ۵ سالگی فقط میذارم بازی کنه. ...

عزیزم خودش دوس داره هی تلاش میکنه چیزای جدید رو به انگلیسی یاد بگیره همشم میگه میخوام برم مدرسه یه کیف رو دوششه😂