2733
2734
عنوان

چیه این نسل جدید :)))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 111 پست
زمان شما بچه بی ادب و بی اخلاق نبود؟

زمان ما بچه ۱۲_۱۳ ساله نمیدونست کراش چیه 

زمان ما بچه ۱۲ ساله گرم بازیای هم سن خودش بود

زمان ما بچه ۱۲ ساله انقدر دوستیش پاک بود که شکی توش بود

دهه هشتاد این داستانو تعریف میکردی هیشکی باور نمیکرد که یه بچه دوازده ساله دوستش و بکشه 

اره عزیزم زمان ما خیلی بهتر بود 

بچهای بیتربیت و بی اهلاق ما تازه میشدن یه بچه ی نرمال الام

اصلا از این چیزا نبود با اینکه نوجوونی ماهم تو دهه نود و هشتاد گذشت 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط داری بعد منفی ماجرا رو میبینی 

من دوست ندارم نسل تو سری خور و عقده ای سابق مجدد تکرار بشه چون تربیت نسل جدید نتیجه تفکرات همون نسل به قول شما مودبه 

همیشه نوجوون سرکش وجود داشته الان به شکل دیگه ولی خیلی تغییرات مثبت هم داشتیم که باید توجه کرد 

ادبی که به خاطر ترس و محدودیت باشه مفت نمی ارزه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اون قسمت اخر حرفت که گفتی مربوط به خبر امروزه که گویا یه بچه همکلاسیشو کشته؟ فقط تیتر خبر رو خوندم ت ...

انگار به یه پسره ابراز علاقه میکنه ژ پسرع میگه دوستت خوشگلتره 

اونم دوستش و با قرص میکشه

2731
من خودم متولد دهه هشتادم من اول هشتاد  خواهرم اخر هشتاد ولی زمین تا اسمونش بچگی کردنش فرق میک ...

اول هشتادیا مث ما هفتادیا هستن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
قاضی بودم پدر مادر جفتشون رو اعدام میکردم طفلک اون بچه ها که اینقدر زود زندگیشون تموم شد 

داستانش چی بوده

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
نسل من ۸۰ بدبختن فشاری که رومونو یه ما یه خدا میدونه ما اگه پشتواته پدر نداشته باشیم هزار سالم کار ...

حق دارین واقعا

البته ما هفتادیا هم به جایی نمیرسیم...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
فقط داری بعد منفی ماجرا رو میبینی  من دوست ندارم نسل تو سری خور و عقده ای سابق مجدد تکرار بشه ...

من دوست دارم بچه م محدود باشه تا تو این نسل بزرگ شه که دوستش بخاطر کراشش بکشش و این خبرو بچه ی من بشنوه

شما هر طور راحتی 

دلیل طرفداری بیخود یه عده تون رو از این اتفاقا نمیفهمم

نتیجه تربیت والدین نیست اگرم هست که والدینشون شما نسل قدیم هستید مشکل جای دیگه ای هست: فضای مجازی ...

چه ربطی داره وقتی پدر ومادر بی مسولیت اجازه میدن دختر بچه ۱۳ ساله بدون بزرگتر بره رستوران یعنی پدر مادر بی مسولیت هستند و هیچ ربطی به فضای مجازی نداره 

انگار به یه پسره ابراز علاقه میکنه ژ پسرع میگه دوستت خوشگلتره  اونم دوستش و با قرص میکشه

خوب چرا ۸۰ با یه ۹۰ حساب میکنید

واقعا ۹۰ ها پرو هستن

ولی ۸۰ واقعا اینطور نیستن

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
متاسفانه خودشون محدود بودن بچه هاشون رو زیادی رها کردن

ی فکت نامحبوب بگم

اکثر خانواده های ایرانی بلد نیستن تربیت کنن 

اموزش ندیدیم بلد نیستیم 

همون حرف شما یا اینقد محدود میکنن ک‌بچه عقده ای شه یا خیلی ازاد ک معلوم نی چی به سرش میاد 

من خودم پر انواع عقده‌م اینقد محدود بودم

❤️فمنیست بی دین❤️ 
زمان ما بچه ۱۲_۱۳ ساله نمیدونست کراش چیه  زمان ما بچه ۱۲ ساله گرم بازیای هم سن خودش بود زمان ...

منم دهه هشتادیم 

منظورت از نسل جدید دهه نوده؟

هرنسلی چالش خودشو داره خب

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2706