2737
2734

در حال حاضر هیچ  قطعی برای از بین بردن این ویروس از بدن وجود ندارد، و راهکار  شامل حذف  و ضایعات از روی پوست است.  های موجود برای ضایعات  تناسلی، عبارتند از: دارو و پماد که برای  های خیلی کوچک که در مراحل ابتدایی هست می تواند موثر باشد. کرایو تراپی (انجماد  تناسلی با نیتروژن مایع).

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید بواسیر یاشقاق باشه علائمت چیه؟دکتررفتی بت گفتن زگیله؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2728
اره رفتم دکتر فریز کرده دارو هم دارم مصرف میکنم خیلی دارم درد میکشم میترسم داخل هم رفته باشه

لیزر باید کنی شنیدم بعد لیزر هر چندماه برمیگرده کاش واکسن زده بودی

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2740
اره دکتر رفتم گفت زگیله. خیلی درد و سوزش دارم 

منم چندوقته شقاقم عودکرده یه چیزیم هست داخل مقعدم انگاردراومده کلا باعث تنگی شده ببخشید حتی نمیتونم دفع کنم هرباربرم سرویس بهداشتی درد زایمان میکشم ۵سال پیش این بیماری داشتم باپمادوداروگیاهی درمان شد ولی الان دیگه پماداینا فایده نداره انگار

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
کرایو کردم و دارم قرص میخورم قطره پدوفیلین و پماد هم داده

خیلی درد بدیه اونم توبدترین قسمت😔ایشالله زودترخوب شی عزیزم برامنم دعاکن