2737
2739
عنوان

سرویس چینی زرین رو توی ماشین ظرفشویی میذارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 21 پست

كلا همه ماشين ظرف شويي ها زياد استفاده كنيد ظروف هم خط ميندازه هم كدر ميكنه ولي من چون شاغلم اصلا برام مهم نيست مرتب استفاده ميكنم فوقش بعد يه مدت دوباره ميخرم 

خدايا شكرت❤️🧡💛💚🤍💜💖💙
من طلا کوب میزارم چیزیش نمیشه  پشتش علامت داره دیگه یعنی قابل شستشو تو ماشین هست

اره دقیقا پشتش نوشته دیگه ولی فروشنده هی گفت نذار هی گفتم پشتش نوشته سیفه گفت آره میزنن ولی نذار بیخودی منو به شک انداخت ، میذارم پس 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میگم حتی اگر بره هم من آدم با دست بشور نیستم 😁

من ظروف خودم چینی گل سرخی ژاپنی هست که همیشه هم میذارم ماشین

ولی مادرم چینی زرین دور طلایی دارن 

به نظرم با دست که هم که بشوری به مرور زمان این اتفاق میفته یا ممکنه بشکنه

پس بهتره راحتی خودت رو انتخاب کنی

كلا همه ماشين ظرف شويي ها زياد استفاده كنيد ظروف هم خط ميندازه هم كدر ميكنه ولي من چون شاغلم اصلا بر ...

والا جونمون سلامت 😁

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
من ظروف خودم چینی گل سرخی ژاپنی هست که همیشه هم میذارم ماشین ولی مادرم چینی زرین دور طلایی دارن&nbs ...

آره بابا من سرویس قبلیم رو ده سال گذاشتم توی ماشین ظرفشویی هیچی شون نشد ولی توی دست خودم و شوهرم کاسه ها و فنجوناش شکست و ناقص شد وسیله واسه استفاده ست دیگه 

از مادرم زرین هست از خودم زرین و دور طلا . همیشه توی ماشین ظرفوشیی میزاریم اتفاقی براشون نیفتاده اصلا .

ولی چند تا نکته رعایت کنید 

برای ظروف مهمونی قرص فینیش کوانتوم مکس بخرید که جلد مشکی داره 

و اینکه روی گزینه شیشه و بلور و دمای ۴۰ به پایین بزارید 

ظرفاتون سالم میمونه و نگرانش نمیشید دیگه .

از مادرم زرین هست از خودم زرین و دور طلا . همیشه توی ماشین ظرفوشیی میزاریم اتفاقی براشون نیفتاده اصل ...

ممنون عزیزم 😍