2733
2739

مامان منم همینطور

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

نمیخوام نا امیدت کنم ولی من ۲۹ سالمه احساس میکنم پیر شدم صورتم کامل تراوت و شادابیشو از دست داده فک کنم دچار بحران ۳۰ سالگی شدم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیخوام نا امیدت کنم ولی من ۲۹ سالمه احساس میکنم پیر شدم صورتم کامل تراوت و شادابیشو از دست داده فک ...

از لحاظ قیافه شبیه ۲۰ ساله هام، اما سنم🥺 چقدر بده، من سی سالگی میمیرم 😂

خدایا شکرت♥️
2740
ب پوستت رسیدگی کن خب

یه هفته است شروع کردم به پوستم برسم انشاالله نتیجه بگیرم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
از لحاظ قیافه شبیه ۲۰ ساله هام، اما سنم🥺 چقدر بده، من سی سالگی میمیرم 😂

خب خداروشکر اگه سنت کمتر میزنه خیلی خوبه به روحیت هم کمک میکنه

بله راست میگه. با یه انتخاب درست ازدواج کن

یکی و دوستدارم اما شرایطش فعلا اوکی نیست خونوادمم میدونن، حالا خدا بخواد امسال قراره یه حرکتی بزنیم، خداکنه درست بشه

خدایا شکرت♥️

بنظرم صرفا نباید برای بالانرفتن سن ازدواج کرد. خیلیا اینجوری ازدواج میکنن و بعدش ب طلاق میکشه..

هرکسی تو موقعیت خاص خودش آمادگی پیدا میکنه و ربطی ب سن نداره.ازدواج زمانی خوبه که کیس مناسب خودت وجود داشته باشه.

برای بچه هم بستگی به عقیده ی خودت داره دیگه...