2737
2734
عنوان

یه سوال جدی میپرسم جواب بدین اره یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 26 پست
چه خطایی دارید؟ شماره هارو برام خصوصی بفرستید 

میگه بعدا امتحان کنین 

بازگشت به خانه 

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز

الان میفرستم

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اكه خداتون نزول خور باشه بله ميشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
خیر، مگه صیغه نذرخوندید، امااگرادا کنید بهتره

صیغه نذر ینی چی؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

عزیزم چیشد میتونم عضو بشم؟؟؟ 

عزیزم چیشد میتونم عضو بشم؟؟؟ 

هنوز جوابی ندادن عزیزم زمان میبره

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
هنوز جوابی ندادن عزیزم زمان میبره

اخه واسم چن تا کد از نی نی سایت اومد

2738
اخه واسم چن تا کد از نی نی سایت اومد

خب الان مجدد امتحان کنید ببینید میشه؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
خب الان مجدد امتحان کنید ببینید میشه؟

نه نمیشه 

همون خطا که شات دادم میاد 

پروفایل منو چرا تایید نمیکنین؟؟؟ 

@niniyar_3    

@niniyar_2