2733
2734
نمیتونم دیگه پس کشیدم خسته شدم

بتوووون یکممم دیگه دووم بیار

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس از زندگی رو اگه دیده باشی 

یه آقایی می گفت کسی رو اونجا دیدم که خودکشی کرده بود و سعی داشت وارد بدن من بشه ، دوست داشت برگرده به این دنیا و پشیمون بود 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
چشم بیا تا درموردش باهات حرف بزنم که چرا تگ کردم درخواست دادم

باشه گلم

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2731
چند سالته گلم؟  90 درصد مشکلات از طرف خانواده ها درست میشه.  نمیتونی ازشون جدا بشی؟  ...

نمیزارن اگه میزاشتن میرفتم نمیتونم فرار کنم میان حرف میزنن پشت سرم بخدا جایی نمیرم میرم پیش مادرم از پیشش تکون نمیخورم راحت میگیرم میخابم مثلش

2738
حوصله داری بگی چیشده چن سالته

وآرد ۲۱ سالگی میشم محدودم از همه چی اجازه هیچکاری نمیدن حتی مردن 

من همیشه فکر میکردم پدری ک بچه هاشو کتک بزنه ظالمه ولی در واقع منی ک پیش پدرم بشینم دردمو بگم و سرشو میبره تو گوشی و کاری نمیکنه ظالم تره

ن دیگه نفس های اخرمه

تو میتونی!

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
میگ دانشگاه نرو؟رشتت چیه

نمیزارن من ریاضی فیزیک خوندم آرزوی خلبانی و هوافضا داشتم گفتم اگه نشه کلاس زبان برم چون بشدت علاقه دارم و خود آموز بودم ولی همه رو خراب کردن و حتی کلاس منو نمیبردن و مجبور بودم خفه شم و الان تهش رسیده ک خودکشی کنم

2706