2733
2734

من الان بیدار شدم صبحی دوبار خواب دیدم که عروسیمه دنباله لباس عروس وارایشگاه بودم.سریع رفته بودم انتخاب کرده بودم وپولشم بیعانه داده بودم.روز عروسیم ارایشگر انقدر زشت درستم کرد لباس عروسمو نگاه کردیم قشنگ بودا ولی بروز نبود منم ناراحت از انتخابم که چکردم همه رو دراوردم وارایشگر ناراحت شد سیاه درستم کرده بودگفتم نمیخام میرم جایی دیگه با ناراحتی زدم بیرون از خاب بیدار شدم خابیدم دوبارع بقیشو دیدم که زنگ زدم خواهرشورم اصلنم وقت نداشتم ۶عروسیم بود ساعت ۲ و۳ دربه در دنباله لباس عروس وارایشگر معروف خوب بودم دیگه ندیدیم لباس عروس بپوشم .فقط اون خابم دیدم که ارایشگر درستم کرد وبعدم همه موهام خراب شد وزشت شدم تو یه تیکه قشنگ بودم که گفتم نمیخام......تعبیرش بده؟؟؟؟؟اینکه انقدر استرس داشتم که هیچ مزون یا رایشگاهی پیدا تمیکردم دیگه

من تعبیرخواب شمارونمیدونم ولی. خودم سال401چندبارپشت سر هم دیدم تو یه عروسی. بزرگیم و فامیلای مادرم اونحا هستن حدودا چاهاریاپنج بار دیدم ولی. مردم لباس مشکی پوشیده بود فردای باراخری ک دیدم پدر بزرگم فوت شد پدر مادرم 

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731