2733
2734

سلام بچه ها من خیلی ابروهای مشکی و ضخیم و پرپشتی داشتم هر کسی میدید می‌گفت چقدر چشم و ابروت قشنگه 

ابروهای مشکی زاغ بود متاسفانه یکی دوبار رنگشو کردم و خیلی کوتاه مثل موقع عروسی و مراسمات که میکاپ و سایه چشمم برا اینکه جذاب بشه ابروهام آرایشگرها کوتاه میکردن 

الان خیلی ابروهای ریزش داره و کم پشت شدن خیلی ناراحتم بالاهاشون مداد میکشم بازم ضایعس چه سرمی بزنم ؟ایا سرم ابروی سریتا خوبه ؟کسی جواب کرفته؟برا پرپشتی مژه ها چکار کنم؟ مژه کاشتن دوست ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یک ماهه سریتا میزنم چون ابروهام از اول پرپشت بود نمیفهمم اثری گذاشته یا نه

ولی اطرافیانم از سرم ابرو سریتا راضی بودن ولی مثل اینکه باید مستمر بزنی مثلا ۲.۳ ماه اول هر شب 

بعد یک شب در میونش کنی

همینطوری کمترش کنی تا ۷ ماه اینا بزنی 

سرم مژه سریتارو هم دوستم استفاده کرده بود خیلی راضی بود

2731

سرم مژه و ابرو اوردینری 

من تازه میخوام سفارش بدم میگن خیلی از سریتا بهتره و بعدش ریزش نداره 

یه پیج دارم خیلی منصفانه میده 760، تو بازار بالا یه تومنه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
سرم مژه و ابرو اوردینری  من تازه میخوام سفارش بدم میگن خیلی از سریتا بهتره و بعدش ریزش نداره&n ...

مطمنی از پیج آخه یبار سفارش لباس دادم نفرستادن 

2740
من خودم یک ماهه سریتا میزنم چون ابروهام از اول پرپشت بود نمیفهمم اثری گذاشته یا نه ولی اطرافیانم از ...

یعنی برم داروخونه بگم هم سرم مژه هم سرم ابروی سریتا بدن بهم؟منم ابروهام پرپشته چون زاغ و مشکی هست از وقتی خیلی کوتاه کردم و رنگ زدم یه جاهای پر نمیشه هر بار مجبورم همون‌جوری کوتاه کنم یا مداد بکشم اعصابم خرد شده 

مطمنی از پیج آخه یبار سفارش لباس دادم نفرستادن 

بله مطمئنه خودم ازش سفارش دادم

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
تقریبا پر شدن ولی خیلی گرونه میترسمم قطعش کنم بریزه😣عکس قبل ندارم

اها تلقین نکن با خودت استرسم نگیر الکی میگن اگه پر شده خیلی خوبه من میخام تا تابستون دیگه ابروهامو اصلاح نکنم همش سرم بزنم انشالله پرپشت بشن عصری میرم میخرم شما چند گرفتی سرم ابرو رو؟اصل و فیک داره؟من میخام برم داروخونه بگیرم