2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
هزار برگ ترکیبی از چند گرمانه است مثل رازیانه نعنا .‌‌.. اینا خودشون قاعده آوردن نباید تو دوران پر ...

یه سوال من بعد گذشت ۸روز از رابطه بدون دخولم حالا قرص جلوگیری و اورژانسی خوردم بعد قاعده اور ،سه روز بعد خوردن قاعده اورا ، اول لک بینی داشتم بعد خونریزی دیروز بیبی چک زدم دقیقا تو خونریزیم ،هاله کمرنگ مثبت افتاد ،زود رفتم سونگرافی و ازمایش بتا ،سونگرافی ک هیچی نشون نداد ،بتا هم گفت ۰.۶ هست اما کنارش قرمز رنگ ریسک نوشته ،خیلی ترسیدم گفتن منفیه ولی چهار روز بعد دوباره بیبی چک بزن ،ولی ب پریودی اصلی من ۱۴روز مونده من از استرس نمیدونم چیکار کنم میگم هی از هزار برگ بخورم تا ۱۵روز تموم خونریزی کنم چیزی نشه برام ،نمیدونم چیکار کنم 

نخور هورمونات به هم میریزه

هورمونام ذاتا قره قاطیه ،قبل و بعد رابطه بدون دخول هم قرص هورمونی و قرص اورژانسی خوردم بعد قط کردم قاعده اور خوردم بعد سه روزش ینی بعد 8روز از رابطه لک بینی و پریود شدم خونریزیم مثل خون پریوده رنگش قرمزه تیره هست ،لخته هم دارم ،بیبی چک هاله کمرنگ مثبت افتاد زهرم ترکید ،رفتم ازمایش بتا دیروز ک 10روز از رابطم میگذشت ،گفتن از پریودیت گذشته گفتم نه هنوز مونده ولی لک بینی منو ب ترس انداخت جوابشم 0.6 اومد ،گفت منفیه ولی کنارش ریسک نوشته قرمز رنگ ،بهم گفت بعد چهار روز دوباره بیبی چک بزن ،اگه باز مثبت بود بیا دوباره ازمایش بده ،خیلی میترسم دوباره بیبی چک بگیرم دستم،به فوبی تبدیل شده تا پریودی اصلیم هم 14روز مونده ،سونگرافی هم ک چیزی نشون نداد ،پس چرا بیبی چک هاله مثبت نشون داد وسواس فکری اورده برام 😭