2733
2734
عنوان

اقا تو پریودی حمام مشکلی داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که میرم فقط برام سواله کدوم درستشه

منم حرفای مختلفی شنیدم. حتی یه سری دکترای طب سنتی میگن چند روز اول پریودی جدا از اینکه حموم نباید برین خودتونم نشورین  

آخر نفهمیدم کدومش درسته

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2731
😂😂😂 جاذبه داره

بیخیال بابا😂😂😂

بعضیا با حموم دردشون بیشتر میشه 

بعضیا کمتر 

بعضیا خونریزیشون بیشتر میشه بعضیا کمتر 

من سر زایمانم خیلی درد داشتم دهانه رحمم داشت باز میشد و هر لحظه بازتر میشد... میرفتم تو دستشویی به خودم آب گرم میزدم که دردم کمتر بشه

اگه مکش داشت که دکترم نمیگفت... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
یه عده کثیف نجس هستن که حتی دستشویی هم تو پریودی خودشونو نمیشورن تو این سایت دیدمشون🤢🤢🤢🤢🤢 روز ...

وا مگه میشه😐

والا اینجوری ندیدم

فقط شنیدم سه روز اول حموم نری بهتره

خدایا کم آورده ام،در لیست آدم هایت اشتباهی شده...    اسم من ایوب نیست*
بیخیال بابا😂😂😂 بعضیا با حموم دردشون بیشتر میشه  بعضیا کمتر  بعضیا خونریزیشون بیشتر م ...

وااای

خیلی بده🥲

من ۳۸ سال سن دارم  از وقتی هم پریود شدم روز اول حمام رفتم اصلا مشکلی نداشتم و ندارم

خیلیم عالی

2740
منم حرفای مختلفی شنیدم. حتی یه سری دکترای طب سنتی میگن چند روز اول پریودی جدا از اینکه حموم نباید بر ...

طب سنتی رو قبول ندارم😂

من ۳۸ سال سن دارم  از وقتی هم پریود شدم روز اول حمام رفتم اصلا مشکلی نداشتم و ندارم

هم سنیم، از اول دبیرستان هر روز دوش گرفتم، نه موهام خراب شده نه پوستم نه پریودم....چقدر بده که جوان تر ها در مقابل پاکیزگی انقدر مقاوم هستن

باز بودن دهانه رحم و اینکه باعث میشه رحم سرد بشه

منم همینو شنیدم

حتب گفتن باعث تنبلی تخمدان هم میشه:/

منم حرفای مختلفی شنیدم. حتی یه سری دکترای طب سنتی میگن چند روز اول پریودی جدا از اینکه حموم نباید بر ...

خودمونو نشوریم که عفونت میگیریم😑🫠 

طب سنتی رو قبول ندارم

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
خودمونو نشوریم که عفونت میگیریم😑🫠  طب سنتی رو قبول ندارم

جالبه بعضیام کور کورانه هرچی این دکترای طب سنتی گفتنو انجام میدن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706