2733
2739
عنوان

ناراحت شدم واقعا ...😒

891 بازدید | 87 پست

امروز زنگ دوم که از کلاس زدم بیرون بیام دفتر ،،، بقدری در طی زنگ راهرو شلوووغ بود و دانش آموزان جیغ و داد و رفت و آمد میکردن که صدام گرفت اینقد تو کلاس خودم بلند حرف زدم تا بچه ها بفهمم صدام رو .. 

منظورم اینه که توی راهرو ، کلاسای دیگه ول بودن و سر کلاس خودشون سر و صدا میکردن 

بعد جوری بود ک امروز دوتا از معاونا کلاس داشتن و من و چند تا دبیر دیگه 

زنگ معاونا ،ب خودشون زحمت نمیدن به بچه ها تذکر بدن یا حواسشون ب نظم باشه 

خلاصه اومدم تو دفتر گفتم به مدیر که ؛ خانوم ....... چهارشنبه ها خیلی راهرو‌ درهم برهم و شلوغه ... یهو مدیر گفت نه خانوم .....( یعنی من ) ،، تقصیر خود دبیراست که به بچه ها اجازه میدن برن بیرون ...‌‌‌‌‌بای لحن‌جدی 

در صورتیکه چرت می‌گفت و دقیقا ایراد از همون کلاس های بود ک معاوناش کلاس داشتن ...‌‌‌‌‌‌‌منم دیگه چیزی نگفتم و رفتم نشستم ولی تا آخر تایم نگاهش هم نکردم 

خیلی بدم اومد از طرز جواب دادنش ... من به اون گفتم که مثلا مدیر هست ی نظمی به اوضاع بده ولی اون فقط خواست چرت بگه و ماست‌مالی کنه اونم با لحن جدی و چشمای گرد 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
توی جمع به بالادستت تشر نزن چون اونم تشر میزنه تا به بقیه قدرتشو نشون بده اگه چیزی میخوای بگی تنهای ...

اهل کتابی؟ 

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔

مگه تعطیل نیستید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️