2737
2734
من عقد کردم دوماه بعدش رفتیم ۱۰روز شیراز بهترین سفر عمرم بود ولی خب چون عروسی میخواستیم زود بگیریم د ...

عزیزم خیلی خوب بود 

بهترین کارو کردی زود بچه اوردی

بر جمال محمد پ آل محمد صلوات 😍🌱❤️

ما رفتیم گرجستان

خیلییی خوش گذشت هزینه سفر هم زیاد نشد

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هنوز به اون قسمت نرسیدیم    

اما فانتزیمونه که عروسی رو محدودتر بگیریم بریم سفر خارجی چیزی

با این گرونی ها حتما هم میشه رفت      

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
2731

دوران عقد سفرکاری رفتیم مشهد.بعدعروسی بخاطر کارشوهرم تقریبا کل ایران رفتم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2738
سفر های زیارتی خوبه مثلا کربلا 

سلیقه من نیست

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

از چالوس شروع کردیم تو هر شهری یه روز موندیم و وقتی رسیدیم گنبد برگشتیم.خیلی طولانی بود وقتی برگشتیم چمدونارو حتی نتونستم باز کنم همسرم واسه ظهرش بلیط گرفت و رفتیم مشهد و شبم باز بلیط برگشتمون بود برگشتیم. خیلی بهم خوشگذشت خیلی.یعنی پلیسی نبود‌که جلوی ماشین ما رو‌نگیره همشون فکر میکردن دوست دختر دوست پسریم تو شمال بهمون ویلا نمیدادن بعضیا😂

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤