2733
2734
عنوان

دنیا جای قشنگتری میشد اگه.. + حرف حساب

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 31 پست
اگه بین پسر دختر فرق نبود،،،پدر ها خودشونو رئیس کل خانواده نمیدونستن،،،اختلاف طبقاتی نبود

اگه دوست داري فرق بين زن مرد نباشه برو مامور شهرداري شو از شوهرت پول نگير آرايش نكن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه بین پسر دختر فرق نبود،،،پدر ها خودشونو رئیس کل خانواده نمیدونستن،،،اختلاف طبقاتی نبود

توی ارث؟ اون ارثس که میرسه به مرد برای اینه که میخواد خرج کن و نون درار خانوادش باشه. و خانوادش یعنی زنش و بچش

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

والا از پدرمون ی بیماری رسید ک امکان داره سرطان شه و تو خواهرم شد و از بین رفت، چند سال قبل ی خونه از گردش و غذا و لباس من وخواهرم زد تا درست کنه س دانگ سه دانگ زد ب اسممون چون خودش ازکارافتاده و راه نمیتونست بره تا سندش رو بگیریم من هم نوشتم تهش ک‌متعهد میشیم ک تا زمان حیات پدر و مادرم حق فروس   انتقالش رو نداریم. حالا باید ۷.۵ درصد قیمت نصف خونه رو بدم دولت تا انتقالش بدن ب پدر و مادرم. کلی واسه مریضی قرض کردم ک ب گردن منه، پدرم واسه ما ارث نذاشت درد گذاشت. داغون داغونم فقط نمیدونم باید چکار کنم.

دنیا جای قشنگی بود اگر انسانیت و دروغ نبود، من هیچ وفت پدرم رو نمی بخشم.

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

اصلا خوب نمیشد. دنیا وقتی خوب میشد که تا حدودی تعدیل ثروت میشد تو جامعه. نمیگم همه مثل هم بودن اما حداقلا برای همه فراهم بود. و فاصله ی طبقاتی خیلی کم بود

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2738

بخدا تو کل این سایت اگه یه نفر حرف حساب زد اون شمایی

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
اها اینم یادم اومد مرسی گفتی      اونطوری پدر و مادرا میتونستن برای خودشون زندگی کنن ...

لذت ببرن؟

مگه ما خواستیم بیام روی دنیا؟ بقیه رو نمبدونم ولی من بخاطر همون نداری و سرهم کردن ی خونه ک الان باوجود مدگ خواهرم بعضی‌ها تو خانواده حسرتش رو میخورن، از خیلی از ارزوهام گذشتم  از رشته مورد علاقه‌ام تا دانشگاه رفتن، تا یادگیری چبزهایی ک علاقه داشتم و استعدادشون رو داشتم.

فقط نمیدونم چرا خدا من و خواهرم رو داد ب خانواده‌ام

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
از خودشون تزهای فیلسوفانه می دهند  و این حرفها الکی دهن به دهن می چرخد بدون اینکه اون فرد لاا ...

الان کسی که فاز فردوسیو انیشتن رو به خودش گرفته شمایی نه من       من نظرم رو درباره دنیایی که دوست داشتم و بهش فکر کردم گفتم کسیو مجبور نکردم که قبولش کنه شماهم میتونستی تکذیب کنی نیاز به تحقیر نیست

فردوسی که شاعر بود  انیشتین هم فیزیک دان

یکی دوتا کردن و نظریه دادن درباره اینکه من اینو شنیدمو و دهن به دهن می چرخه: فیزیک       متن مثلا شاعرانتونم نیاز به توضیح نداره    نکنه فکر کردی منظور من اینه واقعا اینه که شما مثل انیشتنو فردوسی هستی؟ نه عزیزم فقط منظورم کارشون بود   راستی  اینو گفتم بهت تیکه بندازم باز جدی نگیری تفسیر و تحلیل کنی