2737
2734

سلام ممنونم ک اومدین 🥺

من ۲۰ سالم هست ۵ سال توی رابطه با کسی بودم  واقعا عاشقش بودم بخاطرش از همه چیزم گذشتم چون رویایی فکر میکردم ک عشق اول منه ولی بعداینهنه سال فهمیدم متاهل بوده و از من فقط سو استفاده عاطفی و ج..سی کرده ولی خودشو توجیه میکنه همش هزار بار ازش اومدم جدا شم چقدر منو زجر داده با حرفاش نابود شدم آیندم وارزوهامو کنکور وهمه چیزم به باد رفت چقدر قرص های افسردگی خوردم ولی این وابستگی لعنتی نمیزاره چندبار اومدم خودکشی کنم ناموفق بودم منیک ۲۰ سالمه تازه از لحاظ روحی پیر شدم وگرنه از لحاظ زیبایی چیزی کم ندارم..

حالا فقط اینا نیست من توی ۱۵ سالگی از روی بدبختی به این آدم پناه بردم چون برای  خانوادم مهم نبودم ن تنها از لحاظ عاطفی از لحاظ مالی هم منو هیچوقت تامین نمیکردن ،من هیچوقت دست نگر کسی نبودم حتی توی این چندسال ک بااین آقا بودم یبار ازش پول یا چیزی نخواستم اونم هیچوقت هیچی واسم نخرید همه اینا باعث میشه من خودمو یه عاشق بدبخت وابسته بدونم ک هیچکسو ندارم 😭

میشه حرفای نزنین ک دلم بیشتر بشکنه باور کنین دیگ‌جونی ندارم ک شما ازم بگیرین😭

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

دختر خوب اینجا کسی نمیتونه حالتو خوب کنه...

برو پیش مشاور

کدوم شهری

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم برای تجربه بدی که داشتی اما جدا شو 

توی اون رابطه زجر میکشی ولی جدا شی ی مدت یکی دو سال اذیت میشی درعوض راحتی 

و مطمعنا میتونی با آدم درست ازدواج کنی 

اون آدم هوس باز هم ارزش اینکه جونتو فداش کنی نداری 

ولی برو چون هم روح و ججسمت نابود تر میکنه هم آه و نفرین بقیه پشتت میشن 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2728

بنظرم خانواده ادم حتی اگه بد باشن صدها مرتبه شرف دارن به همچین ادمی ، ازش دل ببر و به همجنس خودت که منظورم خانوم اون ادمه خیانت نکن ، و به زندگیت بچسب 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر خوب اینجا کسی نمیتونه حالتو خوب کنه... برو پیش مشاور کدوم شهری

شیراز 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
قبول کن یه اشتباه بود خودتو ببخش و به جاش سعی کن حال و آینده ات رو بسازی واسه کنکور درس بخون سرگرم ک ...

سعی کردم بخونم دست وپا شکسته با روحیه داغون اصلا نمیدونم‌چکار کردم 😭

بنظرم خانواده ادم حتی اگه بد باشن صدها مرتبه شرف دارن به همچین ادمی ، ازش دل ببر و به همجنس خودت که ...

ن من خودمم هزار بار اومدم جدا بشم الانم همینجور اون میدونه وابسته ام بیشتر سواستفاده میکنه ۵ سال کم نیس بخدا 

2738
ن من خودمم هزار بار اومدم جدا بشم الانم همینجور اون میدونه وابسته ام بیشتر سواستفاده میکنه ۵ سال کم ...

با این همه ظلمی که در حقت کرد باید اینو بندازی تو زباله دونی ، ۵ سال باهاش بودی باید ۵ روزه فراموشش کنی ، من دوستم ۷ سال با کسی بود یه اتفاقی افتاد ازش جدا شد الانم با کسی دیگه ازدواج کرده خیلیم راضی و خوشبخته همیشه هم میگه خداااروشکر اون رابطه تموم شد و به خودش میگه من چقدر خامی و بچگی میکردم !!

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با این همه ظلمی که در حقت کرد باید اینو بندازی تو زباله دونی ، ۵ سال باهاش بودی باید ۵ روزه فراموشش ...

درسته🥺🥺🥺