2733
2734
عنوان

کیا بیشتر زندگیشون تو خیالاتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 28 پست

این خاصیت درسه تو کتابو جلوت باز بکنی به ۱۶۰۰ تا موضوع نامنظم فکر میکنی و خیال میبافی

چون درس خوندن کار سختیه مغز برای راحت کردن خودش راه اسون تر ینی خیال پردازیو انتخاب میکنه

من واسه حل کردن این داستان موقع درس یا بلند بلند میخونم یا روی کاغذ نوت برداری میکنم حواسم بیشتر جمع میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یه مدت اینقدر کار می‌کردم که موقع خواب یا هر زمان دیگه‌ای وقت نداشتم فکر و خیال کنم، ولی خوب بنا ...

منم بیرون میرم میره ولی باید کنکور بدم و درس بخونم و طبیعتا نمیتونم بیرون باشم 😭 وای من ادم درسخونی بودم ولی از وقتی افتادم تو دام خیال ارزوم شده درس خوندن..

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
چندسالته؟ به نظرت بخاطر سن وسالمون نیست؟ خودم ۱۹هستم

منم همسن خودت

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
این خاصیت درسه تو کتابو جلوت باز بکنی به ۱۶۰۰ تا موضوع نامنظم فکر میکنی و خیال میبافی چون درس خوندن ...

اخه من سالای پیش اینطوری نبودم همش سرم تو کتابا بود خیلی بچه درسخون بودم تازه ۲ سواله درگیر خیالات شدم ادنم دقیقا سال کنکورمممم تاالان که پشتم هیچی نتونستم بخونم

2738
دیگ بزارشون کنار.  اگه اهنگ گوش میدی کلا اهنگ گوش دادنو بنداز دور

با اهنگا هم زیاد خیال پردازی میکنم نمیتونم ترکش کنم 

اخه من سالای پیش اینطوری نبودم همش سرم تو کتابا بود خیلی بچه درسخون بودم تازه ۲ سواله درگیر خیالات ش ...

اره منم همینطوری بودم 

چون سالای قبلتر فشار درسی کمتر بود با تمرکز بیشتری میخوندم 

هر چی ادم بیشتر نزدیک به کنکور میشه فشار هم بیشتر میشه و ذهنشم بیشتر پرت میشه

اره منم همینطوری بودم  چون سالای قبلتر فشار درسی کمتر بود با تمرکز بیشتری میخوندم  هر چی ...

ولی باید مقابله کرد تا قبول شد 

من میگم برم پانسیون بلکه خوب شم ولی خیلی راهش دوره هزینشم ۱۳  ۱۴ تومن میشه

ولی باید مقابله کرد تا قبول شد  من میگم برم پانسیون بلکه خوب شم ولی خیلی راهش دوره هزینشم ۱۳&n ...

مگه ماهی چند میگیره ؟

ببین اگه اینطوری ای که واقعا تو خونه نمیتونی بخونی پانسیون یا کتابخونه خیلی برات بهتره 

چهار تا ادم میبینی دورت که دارن میخونن تحت جو میخونی

مگه ماهی چند میگیره ؟ ببین اگه اینطوری ای که واقعا تو خونه نمیتونی بخونی پانسیون یا کتابخونه خیلی ب ...

فکر کنم ماهی یه تومن تا یک و دویست 

منم بیرون میرم میره ولی باید کنکور بدم و درس بخونم و طبیعتا نمیتونم بیرون باشم 😭 وای من ادم درسخونی ...

گه گاهی برو بیرون ذهنت برای خوندن باز بشه زیاد تو خونه نشستن خیلی سخته

زندگیم فقط دو حرف خواب خواب..!