2737
2734

انحراف چشم دارم.تنبلی چشم دارم و لرزش هم چشم دیگم یکم داره

چشمی که انحراف داره  آستیگماته

اون یکی باهاش میبینم تار نیست اما دور رو نمیبینم و نزدیک رو میبینم و عینکی هستم.؟؟

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ولی اینم بگم اگر عمل کنم برای اینکه دیگه عینک نزنم باز هم میفهمن عمله و نمیدن؟؟

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

عزیزم اره فکر کنم اوکیه اگه تهرانی میفرستنت ناجا اونجا میفرستن معاینه چشم می‌نويسن امضا میکنن و میگیری فقط یه اینه مخصوص داری

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میفرستنت کمیسیون پزشکی استانتون 

اونا باید تایید کنن

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
اگه با عینک درست ببینی آره

اره میبینم. 

2740
عزیزم اره فکر کنم اوکیه اگه تهرانی میفرستنت ناجا اونجا میفرستن معاینه چشم می‌نويسن امضا میکنن و میگی ...

مرسی

برای گواهینامه باید قبلش برید معاینه چشم،دکتر تایید میکنه

اگر با عینک دیدتون مشکل نداره فک نمیکنم برای گواهینامه گرفتن مانعی سر راهتون باشه

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
خب دیگه معاینه چشم میفرستم اوکیه خیالت راحت

یکی از اشناهامون استیگمات بود چشش بهش ندادن البته دوتاش بود

از ۵, ۶ متری تابلو رو باید بگی

اونو نمیبینم😅