2737
2739
عنوان

داستان تلخ سه شب بیش من

634 بازدید | 36 پست

ادل از همه عذر میخدام بابت غلط املایی ها چدن با لب تاب ادمدم د کیبدرد لب تاب کامل نیس

خب من میگم شما بگید من چ رفتاری نشدن بدم از خددم 

ددشنبه بدد که حالم بد شد صب که میخداتستم برم مدرسه از دیشبش گلددرد داشتم اما صب بدتر شدم د زرداب میدردم بالا با بابام رفتم مدرسه بهش گفتم برگشتم مند ببر دکتر سرم یا امبدل بزنم چدن فرداش امتحان داشتم تنهام نمیذاره برم گفت باشه دقتی ظهر ادمدم از مدرسه برام اسنب گرفته بدد یعنی تد راه نمیتدنستم برم ب زن بابام گفتم بهش زنگ بزنه بگه بیاد مند ببره دکتر داقعا حالم خیلی بد بدد گدشی خددمم دست بابامه ازم گرفته هیچی نخدرده بددم ضعف د گلددرد شدید داشتم خلاصه ک ادن حتی ب دکتر رفتن منم حسددی میکنه زنگ زد به بابام بیاد بسرشد ببره دکتر ادنم مریض بدد دلی خدب شده بدد من گفتم خب باهم بریم دلی فقط میخداستن ادند ببرن زن بابامم هی میگفت من مریض بددم هیچکس تدجه نمیکرد د این حرفا منم حالم حیلی بد بدد همش گریه میکردم بابام گفت بچه حالش خدبه اصن دکتر نمیریم منم قهر کردم رفتم خدنه ی مامان بزرگم تد یه ساختمدئنیم که با گدشی ادن بگم داداشم بیاد مند ببره بابام صدام کرد هی جدابشد ندادم جلدی اسانسدر یجدری زد تد گدشم نزدیک بدد برت شم بایین از بله ها یه طرف سرم شدید درد گرفت رفتم خدنه ی مامانش که گفت حقته د ادنم حرفای بدی ز بهم د از بسرش دفاع کرد بابام گفت ببا بریم دکتر مند بردن بیش همدن دکتر بچه ادنم سرم نمیزد منم میخداستم سرم بزنم زدد خدب شم تد مطب منتظر دکتر بددیم زنش بهم گفت لیاقت نداری بی لیاقت منم گفتم بی لیاقت عمته که بابام ددباره یه لگد محکم زد تد بام ک کبدد شد منم دیگه چیزی نگفتم حتی به دکتر نگفتم چمه د خددش برام چرک خشک کن ندشت برگشتنی بابام جایی گار داشت زنگ زد داداشم مارد ببره خدنه داداشمم ادنارد گذاشت خدنه بعد ددباره مند برد سرم بزنم چدن دید حالم بده از ادن شب باهاشدن حرف نمیزنم ب نظرتدن چیکار کنم 

همدن شب زنش هی میگفت من چیکار کردم منم گفتم همه ی اتیشا از گدر تد با میشه 

نفهمیدم کلا

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

(((نباسِسقانلاپانمیشیخچودیسجچججدری)))))

نظرمو گفتم امیدوارم خوب بشی معذرت میخام از طرز تایپ کردنم😒👆👆👆

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
چرا

واقعا خودت نفهمیدی با اون طرز تایپ کردنت

ولی عجب بابای بدی داری💔

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2740
خجالت بکش بدبخت زن بابا داره حالش بد بوده نبردنش دکتر باباشم به خاطر زن باباش میزدتش    &n ...

چیز بدی نگفتم که بخام خجالت بکشم حالت خوبه تو🤔🤔😒

نمیتدنم اخه کیبدرد کامل نیس

باشه ولی تا حدودی یچیزایی متوجه شدم 

مادرتون در قید حیات هستن برید با اون زندگی کنید این خانواده ایی که داری خیلی سمی هستند حتی پدرت که نزدیکترین ادمته باهات بد برخورد میکنه💔