2737
2734
عنوان

داستان تلخ سه شب بیش من

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 36 پست

مغزم رگ به رگ شد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیبوردت چیه

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))
2731
خوب نتونستی بخونی میتونی نظر ندی  فک کن تو حالت بده یکی بیاد نمکم بپاشه     حالا فهمی ...

برو بابا خدا خودت شفا بده الهی 

اسی بنده خدا چیزی نمیگه شما دوقرتونیمت باقیه😡😡😡😡😡😡💩💩💩

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

عزیزم با وجود این که شرایطتت سخته ولی سعی کن کمتر باهاشون همکلام بشی و جوابشو ندی خودتو مشغول کن به هرکاری علاقه داری و بهت آرامش میده وقتی یه مدت جوابشو ندی از رفتارش خسته می شه نه این که کلا قهر کنی نه 

در عین احترام گذاشتن سرسنگین باش و باهاش کل کل نکن و تلاش کن درستو بخونی یه دانشگاه خوب قبول بشی 

عزیزم سیاست داشته باش .تامیتونی با زن بابات خوب باش.مهربونی کن اونم یه بدبختی هست که از سر استیصال زن پدر تو شده .شما بزرگواری کن بهش محبت کن .اون شعور نداره و آینده خوبی نداره .شما ان شالله آینده خیلی خوبی خواهی داشت

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
17

میتونی با مامان بزرگت یا داداشت زندگی کنی؟     میدونم الان اخلاق دخترا به خاطر تغییر هورمون و اینجور چیزا  کلا خوب نیست  بعد فکر کن زن باباهم داری که نمیتونه دوستت داشته باشه و درکت کنه  خونه مادرتم بری شوهر مامانت راهت نمیذاره    یا کلا با زن بابات و بابات  کمتر صحبت کن  یعنی قهر نکن کلا مهربون باش و جلوشون شبیه فرشته پشت سرشون فوش بده   همش به زن بابات جلوبابات مهربونانه رفتار کن و حرف بزن تا بابات نظرش عوض بشه هرچی با زن بابات بدتر رفتار کنی اون برای بابات بیشتر ناز میاد

2740

عزیزدلم   

میفهممت میدونم اذیتی ولی سعی کن کل کل نکنی ب هیچ وجه 

الان بابات وسط شما گیر کرده 

زنش اینقد بهش غر میزنه لابد ک راهی جز عصبانیت و گیر دادن ب تو نداره 

میدونم تو سن حساسی هستی دوس داری جواب حرف و تیکه ی همه رو بدی ولی اینجوری حاضرجوابی کردن اصلا خوب نیست یهو ب خودت میای میبینی شدی یکی مثل اون،سعی کن مهربون باشی و شبیه اون عقده ای نشی اونم کم کم باهات خوب رفتار میکنه 

خودتو از چشم بابات ننداز

تمرکزتو بزار رو درسات دانشگاه قبول شی راحت شی 

الان شد اسی ها چه زود صمینی میشی؟ حیف میگن جواب ابلهان خاموشیست  

برو پیام هایی که برا اسی گذاشتم بخون بعد متوجه میشی زود هم قضاوت نکن 

کافر همه را به کیش خود پندارد 

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2706