2733
2734
عنوان

دیشب با شوهرم دعوام شد حامله ام گفتکاری نکن بزنم تو شکمت لهت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت نباش اعصبانی بوده یه چیزی گفته

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2731
خدا به مامانش که شما باشی هدیه داده، یه بچه که قدر مادرش رو میدونه و برای مادرش در آینده چراغ روشن ه ...

با شوهری ک هر لحظه ازم طلبکاره هر دقیقه میگرده تا یه چیزی پیدا کنه تا بهم گیر بده کاش میمرد راحت میشدم

خوشبحال خواهرت

۱۵سال هیچ ارتباطی با هیچکس از خانوادم فامیلم و حتی همشهری هام ندارم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
تو داداش نداری. والله من اگه خواهرم پیشم باشه. با اینکه چندین سال باهاش قهرم همچین حرفی بهش بزنه از ...

خانواده ایرانی اینطور مواقعه میگه بسوز و بساز

مادرمنم همیشه طرفدارهمسرمه!!!

هیییی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740
خانواده ایرانی اینطور مواقعه میگه بسوز و بساز مادرمنم همیشه طرفدارهمسرمه!!! هیییی

یعنی میذار‌ شوهرت تو رو بزنه و میگه ساکت

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

از من میشنوی به جای اینکه بذاری بچه ۱۰ ساله شه اونم زیر چشمش کبود و گریه کنان بگه چرا منو آوردی به جای این اتفاق الان جلوشو بگیر 

تو باید خودتم سعی کنی از این فرار کنی بعد یه بچه ام زندانی میکنی؟ 

دوتا راه داره دیگه اگه میدونی میخوای باهاش زندگی کنی که سعی کن آدمش کنی روانشناس برو قرص بده بخوره نمیدونم هزار تا کار دیگه 

اگرم میدونی که نمیخوایش سعی کن دستت توی جیب خودت باشه کار کن مستقل شو