2737
2739

خودتون چی تو فکرش هستید؟

کلا کشوری که قانون خاک رو‌داره

لطفا اگر کسی رو میشناسید اینکارو کرده بمن بگید🥹🥹🥹

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره اکثرا. آلمانی ها و کانادایی ها. بچشون  تو همین شهر ها دنیا میاد

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کانادا که جدیدا خیلی سخت گیرن

برزیل راحت تر هستن تو این مورد و خیلی زود از طریق بچه به پدر مادر هم میدن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اره رامبدجوانو میشناسم😆سام درخشانی و.. 

و یکی مثل ماهچهره خلیلی از انگلیس اومد بچشو ایران دنیا آورد.

خدا رحمتش کنه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2738
نمیشناسم ولی هرکسی بتونه اینکارو بکنه و نکنه عقلش ناقصه

خیلی گنگه 

باز اون خیلی پولدارا راحتن یذره خرج اینور اونور چیزی نمیشه

ما ممکنه پولشو جور کنیم ولی خرج اضافه شه گشنه بمونیم اونجا😅😅😅تو فکرمه کسی که رفته رو پیدا کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کانادا که جدیدا خیلی سخت گیرن برزیل راحت تر هستن تو این مورد و خیلی زود از طریق بچه به پدر مادر هم ...

اطلاعاتی دارید راجع بهش؟

برزیل چه مزیتی داره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینکه ایران زندگی کنه و فقط برای زایمان بره نه نمیشناسم ولی اینکه کانادا زندگی کنن و بچشون اونجا به دنیا اومده باشه بله دوتا برادر زاده خودم .المان هم یه خواهر زاده ام

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
برزیل چه فایده داره اقامتش؟

فایدش اینه که پاسپورت غیر ایرانی داره بچه و خانوادش

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اینکه ایران زندگی کنه و فقط برای زایمان بره نه نمیشناسم ولی اینکه کانادا زندگی کنن و بچشون اونجا به ...

ن من ایرانم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40