2737
2734
نه فک نمیکنم توی تنظیمات سرچ کن update بعد بزن روی check for updates به اینترنت وصل باش اگه نیومد vp ...

یا مثلا زمانی که لپ تاپ رو روشن خاموش میکردی مثلا کارت تموم میشد و دوباره با لپ تاپ کار میکردی اون پیام دوباره میومد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیام اپدیت چه وقتایی میاد؟

وقتی نیاز به آپدیت لاشه اگه زدیش رفت فک نمیکنم تا یه مدت بیاد

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2731
وقتی نیاز به آپدیت لاشه اگه زدیش رفت فک نمیکنم تا یه مدت بیاد

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20240418-145635-1_jq21.jpg

این لینک تصویری هست تو اینترنت

دقیقا کجای سمت راست پائین میشه؟

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20240418-145635-1_jq21.jpg این لینک تصویری هست تو اینترنت ...

سمت راست پایین گوشه که عکس پیامک هست روش زده 1

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
سمت راست پایین گوشه که عکس پیامک هست روش زده 1

اون قسمتی که شبیه پیامک هست و زده روش۱ اونو که بزتی یک لیستی باز میشه که اعلان توشه اونجا پیامش میاد یا نه روی صفحه لپ تاپ یک گوشه میاد؟

اون قسمتی که شبیه پیامک هست و زده روش۱ اونو که بزتی یک لیستی باز میشه که اعلان توشه اونجا پیامش میاد ...

اره

یک سوال داشتم مگه گوشه سمت راست روی صفحه نمیاد؟

عزیزم مگه تا حالا با سیستم کار نکردی ؟ یا سیستم جدید خریدی؟ 10 بار با شکل گفتم😐😐باز میگی سمت راست گوشه؟

عزیزم مگه تا حالا با سیستم کار نکردی ؟ یا سیستم جدید خریدی؟ 10 بار با شکل گفتم😐😐باز میگی سمت راست ...

نه میخوام بدونم گوشه سمت راست یعنی اونجا که روش میزنی ویک لیست میاره که اعلانات رو بالا میاره یا نه روی صفحه بالاتر از اینجایی که گفتم؟

نه میخوام بدونم گوشه سمت راست یعنی اونجا که روش میزنی ویک لیست میاره که اعلانات رو بالا میاره یا نه ...

اره دیگهههه

2706