2737
2739
عنوان

جاریم با همه روبوسی کرد جز من

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 36 پست

نمیدونم اون جاری بدبختی از دست تو چی میکشه 

توروخدا برین ببینین تایپیکاش همش درباره جاریشه 

بابااااااااااا چطوری بگه ازززززززززت خوشش نمیاااااااااااااااااااد

من خودمم از چن نفر خوشم نمیاد نمیخوام اصلا ببینمشون 

توام برای جاریت یکی از اونا هستی 

از اون بیچاره بکش بیرووووووون 

بهت محل نمیده حتما نمیخواد نزدیکت بشه بدبختتتتتتتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی من نرمال نیستم پس

یا بقیه یه جورن

من اصلا یادم نمیمونه بخوام با همه روبوسی کنم بعد یکیرو رد کنم 

اصلا این چیزا برام مهم نیست 

فقط یادمه خواهرشوهرم براهمه چایی میذاره جز عروس 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2728

چقدر تایپیک میزنی خب به خاطر خودت میگم چرا اینقدر خودتو عذاب میدی دفعه بعد توهم باهمه روبیوسی کن به اون محل نده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

دوتا جاریای منم من و همسرم و دعوت نکردن با اینکه همسایه هستیم

خیلی عادی میگم معاشرت دوست ندارن منم متقابلا بعد عروسیم دعوتشون نمیکنم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
تو یبارم درباره اون جاری بیچاره تایپیک بزن ببین کاری میکنم تعلیق بشی یا نه 

😂

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

وای بازم تو

هنوز پیگیر جاری

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

با امضاتون از این جهت که این یک سایت عمومیه موافقم،

پس نظرم رو میگم😃

خانم،شما یک ماهِ درگیر روبوسی یک فرد هستید

بهتر نیست زودتر روحتون رو از این همه آزار و اذیت رها کنید؟

شما انقدر روبوسی جاریتون براتون مهمه که یک ماه از زندگیتون بخواید نظر بپرسید؟

نظر میپرسید آیا عمل هم میکنید؟

اکثرا میگن رها کنید این افکار رو،انقدر بهشون فکر نکنید

ولی چرا به نظرات توجه نمیکنید؟

از صمیم قلبم امیدوارم روزی برسه که شما انقدر درگیر پیشرفت و ارتقای خودتون باشید که یک ماه از زندگی و عمرتون رو درگیر همچین افکار سمی ای نکنید🤍🌱

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱

اینقدر پیگیر جاریتی پیگیر زندگیت بودی الان تو فضا برامون نازادر نازدار باز میکردی شیتمان کردی بخدا جاریت به غلطی کرد حالا ولش کن شماره جاریت بده برم ازش بپرسم خیال یه ملت راحت شده خارشوگ ....