2733
2734

ترو خدا بگید چطور مستقل شم وضع مالی پدرم خوب نیست ولی من از شوهرم مخفی کاری دیدم دلم باش صاف نمیشه😓...ترو خدا راهکار بدید کار بیرونم نمیتونم انجام بدم خواهش میکنم راهنماییم کنید ، حال روحیم خرابه خیلی خودزنی کردم

فقط و فقط فعلا شروع کن پس انداز مخفی از هر راهی و هر جوری میتونی از شوهرت پول بگیر پس امداز کن به بهونه های مختلف اگر شوهرت گدا و خسیسه حسابگر دیگه نمیدونم 

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه مدت ب خودتو شوهرت فرصت بده تو این مدت پول جمع کن ازش یا طلا بخره برات اگر دلت صاف شد باهاش بمون نشدم برا بعدت شاید بدرد بخورن ولی بنظرم تو ک اینطوری فکر کن یه همخونست بیخیالش شو مثل خود من ک دلم با شوهرم نیست ولی مجبورم... و خودمو میزنم اون راه هرچند دیگ دلم مثل اوایل نیست یکم صاف شده باهاش..

زندگیتو درست کن ، زندگی بعد جدایی اسون نیست ، رنج این زندگی که الان داخلش هستی شاید کمتر از رنج زندگی بعد طلاق باشه 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2740
آخه بیکاره فعلا😢

بهش انگیزه بده ، مردی که انگیزه داشته باشه و زندگیش گرم باشه سرکار میره .. مرد نباید ب راحت طلبی عادت کنه

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
یه مدت ب خودتو شوهرت فرصت بده تو این مدت پول جمع کن ازش یا طلا بخره برات اگر دلت صاف شد باهاش بمون ن ...

آخه میگم تا بچه میوردم جدا شم ازش ،،،، من نمیتونم وقتی پیشمه بیخیال بشم

زندگیتو درست کن ، زندگی بعد جدایی اسون نیست ، رنج این زندگی که الان داخلش هستی شاید کمتر از رنج زندگ ...

زندگی با شک و اینکه بترسی بچه دار شی با بچه بهت خیانت کنه که بدتره💔

آخه میگم تا بچه میوردم جدا شم ازش ،،،، من نمیتونم وقتی پیشمه بیخیال بشم

بخاطر شرایط خونه پدرت میگم.. من رفتم جداشم نتونستم بخاطر شرایط.. برگشتم ادمی ک میخواد جداشه باید فرصت بده چندین بار ک فردا پشیمون نشه و اینکه باید شغل داشته باشی بری مستقل شی خودت اقای خودت و همدم مطمعن...

ببین با اینکه کار بیرون سخته ولی بنظرم تنها کمکی که خودت میتونی به خودت بکنی یه کاری پیدا کن وقتی درامد داشته باشی دیگه نمیترسی از کار تو فروشگاه شروع کن . کم کم یاد می گیری کجا بری دنبال کار. سرکار از همکارات کمک بگیر پرس و جو کن کجاها نیرو میخواد کارخونه ها هم شنیدم نیرو میخوان بگرد میدونم سخته ولی باور کن اگه کار پیدا کنی هم اعتماد به نفست بالا میره هم اگه یه موقع خواستی جدا بشی دیگه نمیترسی چون درامد داری حتما بگرد از کاریابی ها هم سوال کن 

بخاطر شرایط خونه پدرت میگم.. من رفتم جداشم نتونستم بخاطر شرایط.. برگشتم ادمی ک میخواد جداشه باید فرص ...

چقدر سخت چرا میخاستی جدا شی؟سرایط خونه پدری من افتضاحه ولی میگم تنهام از ص تا شب میرم کار

2706