2737
2739
عنوان

تنگی نفس شدید بیمار قلبی

63 بازدید | 11 پست

دوستان سلام خوبین 

مامانم قلبش مشکل داره الان تنگی نفس شدید داره یکبار قلبشو عمل کردیم ولی الان از بس ضعیفه نمیشهش دوباره عملش کنیم دکترا خودشونی یعنی به هیچ وجه دستور عمل نمیدن مدتیه تنگی نفس شدید داره از دیشبم بدتر شده منم راهم دوره نزدیکش نیستم از استرس دارم میمیرم براش نوبت دکتر چند روز پیش گرفتم اصرار کردم پدرم اینا ببرنش ولی کاری پیش اومد نتونستن موقتا چی براش خوبه تا دوباره براش نوبت بگیرم بره دکتر الان بهش زنگ زدم صداش هیچ در نمیومد حالش خیلی خراب بود چن وقت پیش بستری بیمارستان بود و ی سکته قلبی کرده بود همش فشارشم بالاست الان برای کم شدن این تنگی نفس میخواستم بدونم چی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم همون دکتر و بیمارستان فقط میتونه کمکش کنه، من پدرم تنگی نفس داشت و اکسیژن گاهی استفاده میکرد، دکتر گفت ریش مشکل داره

بنده خدا ی دفه ایست قلبی کرد

خلاصه شوخی نداره، فقط بیمارستان و دکتر

فقط آرامش همین.اصلا باید فراموش کنه هیچ به تنگی نفس فکر نکنه خودبه خود خوب میشه.من دیدم تحربه داشتم الکی همینحوری نمیگم.فقط بهش آرامش بدین اینقدر تند تند فشارش رو چک نکنه.بیخیال باشه ایشالله خوب میشه

🩷🦭🌵🌻
چه دختری چه پدری شمانبایدوقت دکتربگیرین باید همین الان زنگ بزنین امبولانس بیان بنده خداروچک کنن

عزیزم من راهم دوره ۱۲ ساعت فاصله دارم ده بار بخاطر مریضیش زندگیمو ول کردم اومدم تا الان چند باری زنگ‌زدن امبولانس اومده بردتش و کار خاصی  واسش نکردن اگ ماها نبودیم جونشو همون اوایل ازدست میداد خوبه همو قضاوت نکنیم اگ میخواستم نمک رو زخمم بپاشی اصلا تایپک نمیزدم

2740
عزیزم همون دکتر و بیمارستان فقط میتونه کمکش کنه، من پدرم تنگی نفس داشت و اکسیژن گاهی استفاده میکرد، ...

اخه اصلا مشکل ریه نداره مشکل قلبی داره مدتی قبل سکته کرده بعد اون حدود ۲۰ روز بیمارستان الان یک ماهه مرخص شده بود حالش خوب بود الان یک هفته. ای هست تنگی نفس داره 

عزیزم من راهم دوره ۱۲ ساعت فاصله دارم ده بار بخاطر مریضیش زندگیمو ول کردم اومدم تا الان چند باری زنگ ...

قضاوت نمیکنم عزیزم میگم حالش بدترازاونکه صبرکنین نوبت دکتربگیرین و باباتون نبره_من خودم مادرمو ازدست دادم شاید بعضی مواقع اسم مریضی یک مادرمیاد بی انصاف میشم ببخش ناراحت شدی_

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
قضاوت نمیکنم عزیزم میگم حالش بدترازاونکه صبرکنین نوبت دکتربگیرین و باباتون نبره_من خودم مادرمو ازدست ...

خدا رحمتشون کنه میفهمم سخت تر از ازدست دادن مادر تو دنیا وجود نداره منم دارم با اشک چشم براتون مینویسم مادر جوون من همش ۴۷ سالشه ولی داغووونه... کاریم ازم براش بر نمیاد تا الانم بزور دکتر و خواهش و التماس از خدا نگهش داشتم دارمم دیوونه میشم الان زنگ زدیم امبولانس اومد بالا سرش بازم داره زجر میکشه مامان جوونم دیگ ب خدا نمیگم بزورم شده نگهش دار دلمو دارم راضی میکنم میگم هرچی صلاح خودتع ولی میدونم بعد رفتنش منم تاب نمیارم تو دنیا میدونم میمیرم بعد اون هیچکسو تو دنیا حتی خودمو هم اونقدری ک اونو دوسش دارم دوس ندارم یادم نمیاد توی طول عمرم حتی یکبار دلمو شکسته باشه یکبار ی حرف بد زده باشه اونقدر معصومو مظلوم بود😔